Přeskočit navigaci

Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!

3. sérieAnglický název The Honking (2ACV18)
Premiéra v USA 5.11.2000
Popis epizody

Arcivévoda z Thermstadtu, Benderův strýc, umře a odkáže Benderovi svůj hrad, který ale Bender zdědí pouze tehdy, pokud zde stráví alespoň jednu noc. Kletba uvalená na hrad a jeho obyvatele způsobí, že Bender v průběhu noci nabude různých podob a stane se nebezpečným pro celou posádku Planet Express.


Anglický název

War Is The H-Word (2ACV17)

Premiéra v USA 26.11.2000
Popis epizody

Bender a Fry se dobrovolně přihlásí do vojenské služby, aby mohli využít veškeré výhody, které vojáci požívají. Poté co na jedné planetě vypukne válka a vojáci jsou povoláni do služby, se Leela rozhodne, že se do armády přihlásí taky, a to v přestrojení pod jménem Lee Lemon a vytvoří v armádě vedené Zappem Brannigenem pěkný rozruch.


Anglický název The Cryonic Woman (2ACV19)
Premiéra v USA 3.12.2000
Popis epizody

Leela zapomene klíč od zapalování uvnitř vesmírné lodi Planet Express a toho Fry a Bender samozřejmě využijí a vydají se na malou projížďku, což ale stojí všechny tři místo ve firmě. Leela se rozhodne vrátit se ke své bývalé práci v kryogenické laboratoři, jelikož ale dojde k záměně pracovních čipů, tak je Fryovi implantován čip určený pro Leelu a obráceně. Nyní je tedy na Fryovi, aby přiděloval práci pro lidi, kteří byli v minulosti zmraženi a Leela je nejhezčím donašečem pizzy v celém New Yorku. V kryogenoické laboratoři potká Fry Michelle, která byla v roce 1999 jeho přítelkyní, a která se nechala dobrovolně zmrazit poté, co Fry zmizel.


Anglický název

Parasites Lost (3ACV02)

Premiéra v USA 21.1.2001
Popis epizody

Fry si koupil sendvič z automatu u čerpací stanice, kde posádka Planet Express zastavila, aby načerpala palivo. A to samozřejmě nezůstane bez následků. Díky inteligentním červům obsaženým v sendviči se totiž Fry stane silnějším a chytřejším. Aby posádka Frye zbavila červů, zmenší se všichni kromě Leely do mikroskopické velikosti a vypraví se do jeho těla. Úkolem Leely je zabavit Frye do té doby, než ostatní červy zneškodní. Leela ale čím dál více nachází v novém Fryovi zalíbení.


Anglický název Amazon Women in the Mood (3ACV01)
Premiéra v USA 4.2.2001
Popis epizody

Zapp Brannigan a Kif si domluví double-date s Leelou a Amy a skončí až na planetě Amazonka, stejně jako později Bender a Fry, kteří se je vydají hledat. Brzy všichni zjistí, že je tato planeta obydlena obrovskými ženami, kteří uctívají počítač ukrytý ve skále. Když je celá posádka objevena, odsoudí počítač Zappa, Frye a Kifa k smrti. Teď je na Benderovi, aby nějakým způsobem počítač oblomil a zabránil tak jejich smrti.


Anglický název

Bendless Love (3ACV06)

Premiéra v USA 11.2.2001
Popis epizody

Poté, co posádka zjistí, že Bender svým ponocováním ničí vše, co mu stojí v cestě, pošle ho profesor Farnsworth pracovat do továrny, aby se vyřádil tam. V továrně Bender potká Flexa a taky Anglelynu, která ho okouzlí a lásce nestojí skoro nic v cestě.


Anglický název The Day the Earth stood stupid (3ACV07)
Premiéra v USA 18.2.2001
Popis epizody

Těsně před tím, než Zemi obsadí létající mozky, které mají moc přeměnit normální obyvatele na idioty, stačí Leela s Nibblerem utéct na svoji domovskou planetu. Leela se chce ale vrátit zpět a zachránit Zemi a její jedinou šancí je Fry, který je jako jediný proti působení létajicích mozků imunní. Leela proto musí přesvědčit Frye, aby proti mozkům bojoval a musí to zvládnout do té doby než sama úplně zblbne.


Anglický název That's the Lobstertainment (3ACV08)
Premiéra v USA 25.2.2001
Popis epizody

Občasné komediantské výstupy doktora Zoidberga se obvykle nesetkávaly s příznivým ohlasem publika, proto se Zoidberg rozhodl, že požádá o radu svého strýce Harolda Zoida, který býval slavnou hvězdou. Harold se rozhodne natočit se Zoidbergem drama pod podmínkou, že mu Zoidberg půjčí 1 milion dolarů na financování filmu. Zoidberg souhlasí, i když žádné peníze nemá a proto na pomoc nastupuje Bender, který přemluví svého oblíbeného herce Calculona, aby film financoval a za odměnu mu slíbí hlavní roli ve filmu a Oscara za hlavní roli. Naneštěstí je ale film úplným propadákem...


Anglický název

Birdbot of Ice-Catraz (3ACV05)

Premiéra v USA

4.3.2001

Popis epizody

Leela odmítne transport nebezpečného odpadu přes chráněné přírodní rezervace včetně rezervace tučňáků na planetě Pluto. Profesor Farnsworth proto kapitánem lodě jmenuje Bendera, kterému ale náhlé povýšení stoupne do hlavy a jeho změna povahy, způsobená povýšením, dožene Frye k ukončení přátelství s Benderem. Protože Bender není schopen rozchod unést, tak dokonce přestane se svým stálým pitím alkoholu! To má ale strašné následky...


Anglický název The luck of the Fryrish (3ACV04)
Premiéra v USA 11.3.2001
Popis epizody Fry se cítí v poslední době velmi nešťastný a chce proto najít sedmilístek, který vlastnil ve 20. století a který mu přinášel štěstí. Při svém hledání ve starém New Yorku si vzpomene na svého bratra Yancyho, který kradl všechno co mohl včetně Fryových vynálezů. A proto, když Fry zjistí, že jeho tajná skrýš, ve které měl schovaný sedmilístek, je prázdná, je si jistý, že mu ho ukradl jeho bratr. Fry se tedy vydá na cestu ke hřbitovu.......

Anglický název Thy Cyber House rules (3ACV09)
Premiéra v USA 1.4.2001
Popis epizody Leela potkala po dlouhé době bývalého kamaráda ze školy jménem Adelai, který se stal plastickým chirurgem. Adelai navrhne Leele, že ji vymodeluje druhé oko a Leela samozřejmě nadšeně souhlasí. Mezitím Bender adoptuje 12 sirotků, aby získal vladní dotaci s kterou má velké plány...

Anglický název Insane in the mainframe (3ACV11)
Premiéra v USA 8.4.2001
Popis epizody Fry a Bender jsou za bankovní loupež odsouzeni k pobytu v kolonii určené pro roboty-kriminálníky, což způsobí několik potíží. Potíž č.1 je, že Fry a Bender žádnou loupež nespáchali a nemají s ní nic společného. Potíž č.2 je, že Fry v kolonii strašně trpí, protože s ním zacházejí stejně jako s robotem, což znamená dieta skládající se z motorového oleje a neustálé mechanické testy, a proto si Fry zanedlouho začne myslet, že je také robot a to je potíž č.3.

Anglický název Bendin' in the wind (3ACV13)
Premiéra v USA 22.4.2001
Popis epizody Zatímco Fry našel starý autobus značky Volkswagen, Bender se stal následkem tragické nehody invalidou. Krátce po nehodě nabídne rocková hvězda jménem Beck Benderovi aktivní účast na jeho turné a to jako jeho hudební doprovod. Bender chce vyžít turné jako charitativní akci, pomocí které chce získat peníze pro další defektní roboty, v průběhu sbírky se ale jeho končetiny uzdraví, a proto, pokud chce ve sbírce pokračovat, musí nadále hrát zraněného...

Anglický název Time keeps on slippin' (3ACV14)
Premiéra v USA 6.5.2001
Popis epizody Světoběžníci z Harlemu všude rozhlašují, že v basketballu nemají přemožitele a že dovedou porazit každého, kdo si to s nimi troufne rozdat. Profesor Farnsorth jim chce snížit jejich sebevědomí, a proto proti nim sestaví basketballové mužstvo z babymutantů, jejichž stárnutí chce urychlit pomocí tajné přísady jménem Chronitons. Přesto tým profesora zápas prohraje, ale to není zdaleka to nejhorší: tajná přísada totiž způsobí, že čas ubíhá čím dál tím rychleji a konec světa se nezadržitelně blíží... 

Anglický název I Dated A Robot (3 ACV15)
Premiéra v USA 13.5.2001
Popis epizody

Fry se zamiluje do Liubota, robota, který představuje filmovou a seriálovou hvězdu Lucy Liu, jež si Fry stáhnul z internetu díky službě firmy Nappster.com. Benderovi  a Leele se jeho nový vztah nelíbí, a proto ukradnou originální hlavu Lucy Liu ze sídla Nappster.com. Jako pomstu pošle Nappster do ulic armádu kopií Lucy Liu, aby vetřelce dopadla.


<- 2. série
4. série ->

(c) 1997-2012 Simpsonovi.cz. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a upravování jakéhokoliv textu z tohoto webu je bez svolení autora přísně zakázáno.

The Simpsons TM and (c) Fox related entities. All right reserved. This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
All goods in Simpsonovi.cz comes from licensed manufacturers.

Naše projekty: zpěvák Michael Jackson | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | obchod Michael jackson aka Kingofpop.cz | Kingofpop.sk | MEME - Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz | Encyklopedie Simpsonovi Simpsonspedie.net | Cyanide And Happines komiksy - česky | Kyanid a Štěstí | Kyanid a Štěstí

DISTRIBUTOR - Distribuce licencovaných Simpsons předmětů za velkoobchodní ceny, dodavatel zboží Simpsonovi

Program: Pavel Hodoval | Design: David Marák

Novinky Simpsonovi online - nejstarší a největší komunitní web, obchod Simpsonovi Kwik-E-Mart obsahující dárky, oblečení, plyšáky, trička, plakáty, DVD, Blu-Ray a další Simpsonovi.