Přeskočit navigaci

Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!

Video
Akta Simpsonovi
(Dark Secrets Of The Simpsons)

Homer - Maxi obr
Homer zjistí, že jeho jméno patří také populárnímu televiznímu hrdinovi. Připojí se proto k elitě světového show-businessu v boji za lepší životní prostředí.

Akta S
Zvláštní agenti FBI jsou pověřeni vyšetřování případů zařazených mezi AktaX. Fox Mulder a Dana Scullyová prověřují Homerovo "blízké setkání".

Líza bortí mýty
Lisa zjistí, že Jebadiah Springfiled, zakladatel města a její oblíbenec, byl ve skutečnosti zvrácený zločinec. Homer navíc získá vytouženou roli městského vyvolávače při nadcházející Springfieldké slavnosti.

Zvrhlík Homer
Homer je křivě obviněn ze sexuálního harašení. Když se snaží velmi citlivě pomoci jisté zanícené feministce z auta, ta si to však vyloží jako nemravný sexuální akt.

Sex, lži a Simpsonovi
(Sex, Lies And Simpsons)

Na Homera sedla druhá míza. To, když k němu do práce nastoupí "kočka", ze které jde všem hlava kolem.

Marge a Líza odjedou na dovolenou, čímž nastává Homerovi a Bartovi ráj na zemi. Nemusí uklízet a jejich příchody domů nikdo nekontroluje. Není proto divu, že Bart zvlčí. Jenže nic netrvá věčně...

Protože starost o děti každému jednou přeroste přes hlavu, dohodou se i Homer a Marge, že si najmou paní na hlídání. Do té se ovšem Bart hned na první pohled zamiluje.

Líza má jedničku
Líza má před písemkou, ale místo učení hraje celou noc počítačové hry. A protože se hrozně bojí propadnutí, koupí si za slušný obnos od vyhlášeného podvodníka výsledky testů... Co bude následovat?

Simpsonovi jedou do Hollywoodu
(Simpsons Go To Hollywood)

Dojezdy pro hvězdy
Homer se rozhodne vzít rodinu k jezeru a zkusit paraglyiding. Jeho lano se však utrhne, Homer se zřítí k zemi a dopadne přímo do postele mezi Kim Basinger a Alaca Baldwina.


Vočko jednoho dne vyhodil Homera ze své hospody, a tak je nyní osiřelý pivař nucen najít si jiný lokál. A tak se stane, že zabrousí do baru Černá skříňka, kde však nalévají pouze pilotům. V touze po pěnivém moku se proto vydává za pilota, ale co se nestane: jednoho zrovna potřebují v letadle a los vyjde na Homera...

Šáša Krusty zrušen, Šáša Krusty má padáka
Crustyho pravidelný vysílací čas dostane přidělena nová hvězda Gabbo. Crusty se ale rozhodne získat čas za každou cenu zpět. Když se to nedaří, zkouší se živit jak se dá: herectvím, pornofilmy...

U ohnivého Vočka
Vočko a jeho bar, Homerův druhý domov, strádají nedostatkem piva a zákazníků. A tak se nad ním Homer slituje a prozradí mu tajný recept na nápoj, který sám vymyslel. Nápoj má nečekaný úspěch.

Simpsonovi: Příliš drsný pro TV
(The Simpsons Too Hot For TV)

V prvním příběhu vás čeká pořádný Halloweenský večírek, ve druhém se podíváte na fotbalový zápas, ve třetím znova přeskočí jiskra mezi Homerem a Marge. A ten čtvrtý? Ten je v podstatě o Viagře! Skvělá podívaná!

Simpsonovi: To nejlepší z…
(The Best of The Simpsons)

Vánoce u Simpsonových
Je lepší dávat než brát. Když si Bart nechá odstranit své příšerné tetování a Homer vybuchne jako Santa Klaus v obchodním domě, vyhlídky na poklidné Vánoc jsou ty tam.

Skinner má padáka
Ředitel Skinner dostane výpověď za Springfilské základní školy, a to vše jen díky záchvatu Bartova psa.

Kam s odpadem
Když se Homer rozhodne, že raději než v uspěchaném konzumním světe bude žít na smetišti, Springfield se rázem mění v americkou díru na odpadky.

Lízino první slovo
Čím dříve začnou děti mluvit, tím dříve začnou odmlouvat! První dva roky svého života si Bart žil jako na obláčku, ale jakmile se narodila Líza, veškerá pozornost byla ta tam.

Bartovy hvězdné války

Střet s mafií
Spasitel zabijákem
Tajná válka Lízy Simpsonové
Nemáš se čím chlubit, Marge!

Krotitelé hladu

Hádejte, kdo kritizuje!
Tlouštík Homer
Jak Burns prodával elektrárnu
Líza vegetariánkou

Sportem ke zdraví!

Kdo dokáže vnést spoustu legrace i do náboženství? Zvítězí Homer v souboji těžkých vah s chladnokrevným Dredderickem Tatumem? Jak dopadne rozhodující hokejový zápas, jehož gólmankou je Líza? Může Homer uspět jako maskot baseballového týmu? To vše se dozvíte v tomto filmu! Odpovědi vás překvapí!

(c) 1997-2012 Simpsonovi.cz. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a upravování jakéhokoliv textu z tohoto webu je bez svolení autora přísně zakázáno.

The Simpsons TM and (c) Fox related entities. All right reserved. This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
All goods in Simpsonovi.cz comes from licensed manufacturers.

Naše projekty: zpěvák Michael Jackson | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | obchod Michael jackson aka Kingofpop.cz | Kingofpop.sk | MEME - Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz | Encyklopedie Simpsonovi Simpsonspedie.net | Cyanide And Happines komiksy - česky | Kyanid a Štěstí | Kyanid a Štěstí

DISTRIBUTOR - Distribuce licencovaných Simpsons předmětů za velkoobchodní ceny, dodavatel zboží Simpsonovi

Program: Pavel Hodoval | Design: David Marák

Novinky Simpsonovi online - nejstarší a největší komunitní web, obchod Simpsonovi Kwik-E-Mart obsahující dárky, oblečení, plyšáky, trička, plakáty, DVD, Blu-Ray a další Simpsonovi.