Přeskočit navigaci

Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!

Novinky

Vánoce se blíží...

Datum 22.11.2010 - Komentáře (17)

Více než 13.000 přehrání vypovídá o tom, že jste si online streaming nových epizod Simpsonů, které na tomto webu objevíte vždy do dvou dnů od vysílání v Americe s českými titulky, oblíbili. Svědčí o tom i nadšené maily, které mi posíláte a které mě usvědčují v tom, že má smysl v tom pokračovat. Jistě jste si všimli ankety, která zde na webu pár dní visí - chtěl jsem zjistit, jaké další série online by vás zajímaly. Výsledek je jednoznačný - více než 80% z vás by zde rádo vidělo 20. nebo 21. sérii. Je před Vánoci, a tak jsem zde pro vás nachystal první dárek - 20. série s CZ dabingem! Začínáme první epizodou - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích. Díly pro vás bude uploadovat Mikuláš Veselý každý týden, doporučuji tedy sekci 20. série bedlivě sledovat! :)

Vánoce se blíží a vy stále nevíte, jakým dárkem potěšit své známé? Doporučuji navštívit všechny podsekce kategorie E-shop v levém sloupci! Máte posledních pár dnů na nákup Simpsons předmětů on-line a z pohodlí domova! Hitem jsou trička a mikiny s motivem Simpsonů, ale i takové komixy nebo DVD jistě udělají vašim známým radost! Neváhejte a nakupujte!

Televize Prima udělá o letošních vánočních svátcích radost všem Simpsonofilům - 26.12. na TV Prima od osmi hodin poběží Simpsonovi ve filmu - premiéra na českých televizích (když nepočítáme HBO ;). Těšíte se? Kolikrát jste film již viděli? Vyjádřete se v komentářích.

Simpsonovi se dočkají 500. dílu, Fox natočí 23. sezonu

Datum 12.11.2010 - Komentáře (2)

New York - Americký animovaný seriál Simpsonovi bude na obrazovkách nejméně ještě jeden rok. Televize Fox, která ho v USA vysílá, oznámila, že se s tvůrci dohodla na natočení 23. sezony. V ní by měla být odvysílána i jubilejní 500. epizoda, napsala dnes agentura DPA. Simpsonovi jsou už teď nejdéle vysílaným komediálním seriálem v amerických televizích, běží zde jejich 22. řada.

"Stejně jako mnoho dvaadvacetiletých Simpsonovi velmi rádi zůstanou doma, na Foxu, a doufají, že nebudou muset jít do světa ještě mnoho let," řekl k plánům na natočení další řady oblíbeného seriálu producent Al Jean.

Poznáte, co je zde nového? :)

Datum 22.10.2010 - Komentáře (7)

Malá nápověda:
1) web se oblékl do zimního hávu
2) přibyla nová kategorie v menu - E-shop, v ní najdete vše potřebné k předvánočnímu nákupu pro své blízké ;)
3) nová anketa
4) zmizely všechny zbytečné reklamy, stejně na ně neklikáte :)

22. série on-line pouze na tomto webu!

Datum 12.10.2010 - Komentáře (12)

Jsem rád, když vám mohu něco nabídnout jako první. Tento web byl vždy průlomový, vždy udával jakýsi trend, jak by správný web o Simpsonech měl vypadat. Ať už po grafické, ale i obsahové stránce. Jednoho dne jsem přišel s novou grafikou, pár dní na to vypadaly podobně téměř všechny weby o Simpsonech. Natočil jsem jako první reportáž z českého dabingu, za pár let se do studií vetřeli i jiní. :) Ale já jsem za to rád. Očividně vše, s čím přijdu, někoho nadchne natolik, aby to samé udělal také. A to mě opravdu těší. Přiznávám, že se rád nechávám inspirovat i já sám. Semo-tamo na nějaký český web o Simpsonech zavítám a zkoumám, co dělají jinak, jaké trendy určují oni. Pojďme si upřímně říct, že je to slabota. Fajn, mají časté aktualizace, minimálně častější než tady, ale je to opravdu to, co pravý fanda Simpsonů potřebuje? Opravdu chcete ČÍST, o čem bude další epizoda? Opravdu chcete ČÍST, kdo z celebrit se objevil v té poslední? Ne, přátelé, doba je jinde.

Nebudu chodit kolem horké kaše. Zatímco ostatní vám nabízí pouze titulky k novým epizodám, případně pouze kydy o nichh, Simpsonovi.cz vám přináši celé díly 22. série Simpsonů, které u nás poběží při nejlepším až za rok, on-line ke shlédnutí přímo zde! Na tomto webu! S českými titulky! Neskutečné, skvělé, perfektní! Neváhejte ani chvilku a navštivte fungl novou sekci 22. série, ve které se na nové epizody můžete hned teď podívat!

BTW: Vím, zase taková pecka to není. :)

Nový plakát k Halloween speciálu

Datum 11.10.2010 - Komentáře (13)

Fox vydala nový plakát na speciální epizodu "Halloween" Simpsonovi. Jak bylo uvedeno dříve, v kapitole nazvané "Tweenlight" - parodie na "Twilight" propůjčí Daniel Radcliffe svůj hlas postavě Edmundovi. Tato epizoda se bude v USA vysílat 7.11.2010.

Simpsonů se ujal provokatér Banksy, do znělky vpašoval i asijské otroky

Datum 11.10.2010 - Komentáře (2)

Banksy, umělec, který se proslavil svými originálními graffiti a pečlivě tajenou identitou, vytvořil kontroverzní znělku k americkému kreslenému seriálu Simpsonovi. (více zde)

Je tu podzim...

Datum 23.09.2010 - Komentáře (9)

... a s ním další novinka ze světa Simpsonů! Jste napjati? Jdeme na to!

Asi největší novinkou je, že televize Prima COOL vypustila 2. září do světa 21. sérii Simpsonů, která se poprvé dabovala mimo Českou televizi. Jak to dopadlo můžete posoudit sami každý čtvrtek od 2O:45. Pokud díly nestihnete, jinou cestu ke shlédnutí jistě najdete. ;) Dejte vědět do komentářů, co na premiérovou řadu říkáte.

Zatímco my se bavíme 21. sérií, v USA napjatě očekávají start dvaadvacítky. Ta odstartuje epizodou Elementary School Musical. Odhadnete, jakou filmovou ságu budou Simpsonovi parodovat? ;) Bohužel nejsou tvůrci příliš originální. Stejnou tématiku (dokonce se stejným názvem) již použili v South Parku. A ta se mimochodem velmi vydařila. Uvidíme, jak se předvedou ve FOXu. :)

Velká novinka na vás čeká i tady na webu. Znovu jsem zprovoznil e-shop, o který jste si tak často psali. Pokud tedy chcete někoho z vašich známých obdarovat krásným tričkem Duff, případně nějakou maličkostí s motivem Simpsonů, neváhejte a navštivte e-shop zde.

Tolik tedy za dnešek. Doufám, že jste se u novinky příjemně bavili,... ne, ba ne, je mi to fuk! :) Čau!

Mimochodem, tento web oslavil 1. září 13 let. Tak dodatečně všechno nejlepší, webe! :)

Nová 21. série Simpsonů již od září na Prima COOL

Datum 13.08.2010 - Komentáře (11)

Přikládám mail, který mi právě dorazil od Primy COOL, který myslím nepotřebuje mého komentáře. Vy se však určitě v komentářích vyjádřete! :)

Dobrý den,
Níže nejde o tiskovou zprávu. Protože Vás však považujeme za partnera tohoto seriálu v našem vysílání, rádi bychom Vás s předstihem informovali o novince ve vysílání TV Prima COOL.
Na tomto programu připravujeme od září vysílání XXI. série seriálu Simpsonovi. Byli bychom rádi, kdyby 1.díl byl odvysílán už na začátku září. Jelikož se jedná o novinkovou sérii v České republice v řádném TV vysílání, chystáme pro zmíněný seriál také výjimečný čas a máme v úmyslu 21.sérii vysílat ve večerních hodinách.

S pozdravem

Filip Sychra
PR koordinátor

Podívejte se, jak se dabuje seriál

Datum 25.04.2010 - Komentáře (5)

Martin Dejdar, Jiří Lábus a Helena Štáchová vám konečně řeknou, co si o Simpsonech myslí!

Právě dnes vychází 4. série Simpsonů na DVD

Datum 12.04.2010 - Komentáře (7)

Kromě dílů jako je Pan Pluhař, Velký Bratr nebo Marge za mřížemi vás na 4 nadupaných DVD pobaví např. i tyto bonusy: Zvukový komentář pro všechny epizody, Slovo Matta Groeninga, Speciální jazykový bonus, Ukázka animací, Ilustrovaný komentář, Propagační materiály, atd.

Objednávejte a již pozítří to máte doma! :)

Komiksy a videa

Datum 08.04.2010 - Komentáře (19)

Dnes budu stručný - do levé navigační lišty jsem dnes přidal 2 nové sekce. Věřím, že budete spokojeni. :)

Ta první nese název Tištěné komiksy - v ní najdete všechny zajímavosti o dosud vyšlých, ale i plánovaných komiksech, které se objevily / objeví na pultech českých obchodů. Tato sekce vzniká za podpory Crwe - vydavatele těchto komiksů. Můžete tedy očekávat žhavé novinky a zajímavosti o připravovaných knihách. S Crwí máme větší plány, ale o tom snad až někdy příště... :)

Komiksy jsou fajn, ale to, co váš čeká v nové sekci Videa z dabingu,... to nemá obdoby! :) Jak někteří z vás vědí, před pár lety jsem se podíval do dabingových studií České televize a natočil speciálně pro vás, fanoušky webu, zajímavé materiály z dabování českých Simpsonů. Žádný jiný fanweb vám nikdy nic takového až pod nos nepodstrčil (tedy aspoň do té doby, než jsem videa hodil na web, pak už do studií chodil každej ňouma :). Videa tu kdysi bylo možné stáhnout, pak jsem z důvodu kapacity na serveru byl nucen videa smazat. Nyní vám je opět přináším ve formě streamovaného videa, tak si je užijte! Čekají vás takové skvosty, jako vůbec první natáčecí den nového Homera - Vlasty Zavřela, případně poprvé uvidíte (uslyšíte) jak se dabují hromadné scény a jak se namlouvají závěrečné titulky. Užijte si to! A do komentářů pak hoďte, co na to říkáte. :)

První SimpsCon v Čechách

Datum 01.04.2010 - Komentáře (15)

Pokud ve vašem kalndáři máte ve dnech 7. a 8. července 2010 stále volné kolonky, nakreslete si tam třeba Homera, abyste v tyto dny nezapomněli dojet do Chotěboře, kde se bude konat první SimpsCon. Budou vás tam čekat přednášky, workshopy, soutěže, dokumenty,... prostě vše, co každého simpsoňáka musí nadchnout. Celý Festival Fantazie, v rámci kterého bude akce probíhat, mediálně podporuje televize Prima COOL, takže by neměl být problém ani s promítáním jednotlivých epizod.

Podobnou akci jsem ve spolupráci s Letní Filmovou Školou pořádal 4 roky za sebou (2004 - 2008), někteří z vás se možná i nějaké té besedy zúčastnili, a musím uznat, že simpsonovská atmosféra, která mezi fanoušky seriálu vládla, mi opravdu chybí. Proto i já se pravděpodobně akce zúčastním, možná s pořadateli vymyslíme i nějakou veselou taškařici. :) Více informací o programu můžete očekávat v následujících dnech, já sám se nemůžu dočkat dalších informací. Zatím se musíte spokojit s první tiskovou zprávou od Týmu SimpsConu:

Každý rok na začátku července se v Chtěboři (městečko nedaleko Havlíčkova Brodu) koná FESTIVAL FANTAZIE (www.festivalfantazie.cz). Je to setkání fanoušků sci-fi, fantasy a v posledních letech i seriálů. Mezi seriály ten náš doposud chyběl. Letos se však chystá velká změna! Těšit se tak můžete na celé dva dny se Simpsony. Přednášky, workshopy (namaluj a vymodeluj si sám), debaty a promítání - to vše a ještě víc. Myslíte si, že víte o žlutém světě vše? Přijďte a ověřte si to v některé ze soutěží.

Festival se koná od 1. do 11. července 2010 v Chotěboři (mapa). Na festivalu najdete opravdu širokou nabídku programů a vybere si tak každý. Přijde Vám jet na 2 dny přes půl republiky jako ztráta času? Prohlédněte si program a zůstaňte déle. O ubytování se nemusíte bát, po celou dobu festivalu jsou zarezervovány ubytovací kapacity v okolí jen a pouze pro účastníky festivalu. Na výběr je ubytování v hotelích, ubytovnách, internátech a také to nejčastější - ve školách systémem spacák + karimatka. Najíst se také bude kde a to dobře a za rozumnou cenu. Festival má svojí jídelnu a další restaurace po městě Vás také přivítají.

Rozepisovat se o celém programu je ještě brzo. Většina linií (pozn.: program je dělen do linií, tedy tématicky zaměřených celků) teprve rozjíždí přípravy. Simpsonovská linie, tedy SimpsCon na tom není jinak. Plány jsou zatím hrubé, což je ale přesně prostor pro Vás - fanoušky. Napište nám, co byste v programu uvítali, co Vás zajímá a co byste rádi viděli. Pokud to bude v našich silách, přání určitě splníme.

A vy piště do komentářů - co na tuto zprávu říkáte? Přijedete? :)

Soutěž o časopis The Simpsons - vyhodnocení!

Datum 04.03.2010 - Komentáře (19)

V těchto dnech můžete na novinových stáncích sehnat naprostý skvost - časopis The Simpsons, který vychází v rámci edice TOPseriál. Dočíst se v něm můžete mnoho zajímavých informací o seriálu, dabérech, zajímavých epizodách, atd. atp. Opravdu zajímavý společník na dlouhé zimní večery.

Tento časopis jste mohli s webem Simpsonovi.cz vyhrát! K dispozici bylo 10 kousků, které do soutěže věnovala televize Prima COOL. Uzávěrka soutěže byla 2.3.2010 a správná odpověď byla 59 korun. Dorazilo přesně 346 odpovědí (z toho 297 správných) a já vybral těchto 10 výherců:

Lukáš Mour, Neratovice
Lucie Mácová, Třebíč
Jakub Kareš, Hořice v Podkrkonoší
Tomáš Jaburek, Chomutov
Petra Silbernaglova, Zdice
Roman Navara, Brno
Ivan Homola, Olomouc
Jitka Žďárská, Jičín
Jan Novák, Praha
Kamila Rousová, Aš

Všem výhercům upřímně gratuluji! ;)

Probíhá dabing Simpsonů na Prima COOL!

Datum 02.03.2010 - Komentáře (12)

Báli jste se, že 21. série, která po skončení všech repríz předchozích řad začne na Prima COOL, bude špatně nadabovaná? Že někteří dabéři nebudou chtít dabovat Simpsony na jiné televizi než ČT? Že se režie ujme někdo jiný než legendární Zdeněk Štěpán? Už nemusíte! Prima COOL potvrzuje - DABUJEME SIMPSONOVI a nemusíte se ničeho bát, vše zůstane při starém! :) Více v tomto článku.

Co na tuto zprávu říkáte? Napište do komentářů! ;)

Takže dobrý večer...

Datum 21.01.2010 - Komentáře (6)

Zdravíčko! Rád bych se všem příznivcům tohoto webu omluvil za téměř měsíční výpadek webu. Netřeba rozebírat, kde byl trabl, jen bych rád touto cestou poděkoval Vrecovi za znovuobnovení webu. :)

Nějaký čas jsem o sobě nedal vědět. Do svého rodinného života vás moc tahat nechci, každopádně věřte, že jsme spokojeni, zdraví a vše je cajk. ;)

Vraťme se ale k tématu, kvůli kterému tu všichni jste - Simpsonovi. Za těch pár týdnů se toho událo opravdu mnoho, pojďme si to zrekapitulovat hezky postupně...

20 let

Simpsonovi oslavují v těchto dnech 20 let své existence. Někdo dvacítku oslavil 17. prosince (v roce 1989 byla odvysílaná vůbec první epizoda Vánoce u Simpsonových), někdo ji oslavil minulá čtvrtek (14. ledna 1990 běžela v TV první regulérní epizoda Bart génius) a převážně čeští fanoušci 20 let Simpsonů oslaví 8. ledna 2013 - na den přesně, 20 let dozadu, běžel na České televizi první díl - Hezkej večer. Proč ale koukat dozadu, když se vše okolo Simpsonů točí právě teď?

Předminulou sobotu byl na americké televizní stanici FOX odvysílán speciální dokument s názvem 'The Simpsons 20th Anniversary Special in 3D on Ice'. Na starost si ho vzal dokumentarista Morgan Spurlock (známý především svým snímekm SuperSizeMe). Pokud jste ho již viděli, jistě uznáte, že odvedl skvělou práci. Na dokumentu je velmi znát, že se do 45 minut snaží vecpat co nejvíce materiálu, což se mu i poměrně daří.

Web Simpsonovi.cz dokonce jako jediný v ČR nabídl spolupráci. Morgan byl z této nabídky nadšen, zajímalo ho, jak vidí Simpsony diváci v Čechách a na Slovensku. Vyměnil jsem si s ním pár emailů a užuž to vypadalo, že přiletí do Prahy a natočí pár záběrů v simpsonovské hospůdce U Houmra. Nakonec však časově nestíhal, avšak příslibil nepracovní návštěvu v nejbližší době. Tak se těšíme, Morgane! ;)

Simpsonovi na Prima COOL

Jistě jste také postřehli, že od začátku roku 2010 běží na Primě COOL každý den 2 epizody Simpsonů. COOL tak odstartoval maraton dílů, které všichni praví fandové již viděli x-krát, ale které si jistě rádi znovu připomenou. Nezapomeňte se vyjádřit v anketé (v levém sloupci), jaký je váš postoj.

COOL nedávno zároveň odstartoval soutěž s názvem "HLEDÁME ČESKOU RODINU SIMPSONOVÝCH". Chcete-li vyhrát LCD televizi za 25 hadrů, pak stačí jen poslat fotku spolužáka, kamaráda, bratra, sesty,... prostě někoho, kdo vám připomíná některou z hlavních postav seriálu. Více informací najdete tady.

S Primou COOL navázal tento web přátelskou spolupráci, proto můžete očekávat novinky a drby. ;)

Nový komix

Na českém trhu se objevil nový komix se Simpsony v hlavní roli! Jeho název je Simpsoráma a čekají na vás opět čtyři dlouhé příběhy, čtyři krátké doplňovačky, opět žlutý svět městečka Springfield. Tentokrát se Simpsoni nastěhují do biosféry, Flanders podlehne zlu a začne klít a vykrádat banky, Bart se stane uznávaným komiksovým tvůrcem a Homer dostane práci svých snů - stane se ředitelem pivovaru Duff! Do toho se dozvíte o děsivém konci El Barta a další důležitá fakta, bez kterých nepřežijete rok 2012. :) Komiks je samozřejmě barvený a stojí obvyklých 299 korun. Vy si jej můžete o 20 korun levněji objednat odsud. Příjemné počtení!

Marge Simpsonová se svlékla pro Playboy

No bóže, to se toho nadělá. :) 16. listopadu 2009 vyšel v Americe Playboy, na jehož titulce se objevila "sexy" Marge. Uvnitř rozhovor na téma vztahy, rodina, sex. Nic záživného. PR však pracovalo na 100%, takže se této kauzy chytly vešekerá média, včetně České televize, kde na toto téma proběhl 16. října rozhovor v pořadu Před polednem. My vám ho dáváme k dispozici přímo zde.

Oficiálně potvrzeno: Simpsonovi poběží od ledna na Primě Cool, kompletně od začátku

Datum 23.09.2009 - Komentáře (36)

(zdroj: DigiZone.cz) Fanoušci animovaného seriálu Simpsonovi budou moci od ledna příštího roku sledovat své oblíbené postavičky hned na dvou českých televizích najednou. Do června příštího roku bude tento seriál v premiérových dílech vysílat Česká televize, od ledna se pak Simpsonovi objeví od první řady na programu Prima Cool.

"Animovaný seriál, který tento rok oslaví dvacetileté výročí, koupila FTV Prima pro vysílání na svém kanále Prima Cool. Diváci se mohou těšit na kompletní řadu všech dílů Simpsonových, a to i těch, které ještě nebyly v České republice odvysílané," sdělila dnes prostřednictvím tiskové zprávy mluvčí Primy JANA KOCOVÁ. Od června pak budou Simpsonovi pouze na Primě Cool.

"Jsme velmi rádi, že Prima Cool přinese divákům tak oblíbený seriál, jako jsou právě Simpsonovi. Seriál začneme vysílat takřka přesně dvacet let od jejich premiéry, v roce jejich velkého výročí," prohlásil programový ředitel Primy GORDON LOVITT. Televize zatím nepotvrdila informaci, že zachová u českého dabingu všechny dabéry jako na České televizi.

"Víme dobře, že oblast dabingu je u diváků ostře sledovaná. Proto usilujeme o to, abychom i nadále zachovali zvláště u Simpsonů jeho vysokou kvalitu, na kterou jsou diváci již zvyklí," řekl vedoucí oddělení dabingu a archivu Primy JAROSLAV RICHTR. Podle deníku Aha! se vznáší otazník nad dabováním postavičky Barta, neboť Prima nechce přistoupit na finanční požadavky MARTINA DEJDARA.

Prima počítá s tím, že na Simpsony naláká diváky České televize, neboť od ledna do června chce odvysílat všechny dosavadní řady tohoto seriálu a od června naváže premiérovou 21. řadou. Ta naváže na 20. řadu, kterou Simpsonovi ukončí svém působení na obrazovce ČT 2. Prima již dříve získala práva pro podobný animovaný seriál Futurama od stejného autora. Také ten běží na programu Prima Cool.

Prima: Barta ze Simpsonových nemusí dabovat Martin Dejdar

Datum 21.09.2009 - Komentáře (21)

(zdroj: Digizone.cz) Přechod kultovního amerického animovaného seriálu Simpsonovi z České televize na Primu se nemusí obejít bez komplikací. Podle deníku Aha! se totiž vyskytly komplikace při vyjednávání s českými dabéry populárních žlutých postaviček. Zejména MARTIN DEJDAR, který dabuje rošťáka Barta, má podle zdroje z televize Prima rozdílné názory na honorář než vedení televize.

"V jeho případě probíhají intenzivní jednání. Hlavním problémem jsou finanční požadavky. Snad se nakonec umoudří, a kdyby ne, budeme konec muset najít náhradní řešení," cituje Aha zdroj z Primy, který si nepřál být jmenován. Další dabér, herec JIŘÍ LÁBUS, který dabuje postavu Marge, se prý s Primou bez problémů dohodne. Listu však sdělil, že se na něj televize zatím neobrátila.

Simpsonovi by měli přejít z ČT na Primu v červnu příštího roku, od svého 21. ročníku. Prima už dříve zakoupila animovaný seriál Futurama od stejného kreslíře, který vysílá na svém druhém programu Prima Cool. Zda se Simpsonovi objeví na hlavním Primě, nebo na Primě Cool, zatím není známo.

Simpsonovi na Primě, České televizi a HBO

Datum 19.09.2009 - Komentáře (10)

Od poslední aktuálky se toho stalo ve světě Simpsonů poměrně dost, pojďme si to zrekapitulovat.

Asi největší novinka prosákla tento týden a šokovala snad všechny Simpsons fanoušky v Čechách - ˇSimpsonovi se mají stěhovat na TV Prima. Ta údajně přeplatila Českou televizi a nakoupila práva na následující série. TV Prima zatím žádné oficiální stanovisko nevydala. Můžete si však být jistí, že jen co se dovím více informací, budu vás neprodleně informovat. Prozatím si můžete v předchozí aktuálce> přečíst, co o této události píší česká média.

Česká televize od miulého týdne vysílá ve svém obvyklém čase (neděle okolo půl osmé večer) již 20. sérii Simpsonů. Stalo se tak poprvé, že ČT předstihla ve vysílání všechny ostatní země kromě Ameriky (ta 20. sérii začala vysílat přesně před rokem). Od desáté epizody 20. série se zároveň můžete těšit na rozlišení 16:9! :)

Je to již dva roky, co v kinech běžel film Simpsonvi ve filmu. Vzpomínáte? Psal se rok 2007 a všichni jsme tím žili. V Uherském hradišti jsme s předními českými dabéry odstartovali téměř světovou premiéru tohoto snímku. Pokud jste film neviděli (což si nemyslím :), nebo si ho chcete jen připomenout, a chytáte doma kanál HBO, pak se na Simpsony ve filmu můžete podívat již tuto neděli (20.9.) od osmi hodin.

BTW: Pokud jste fanoušky tohoto webu na Facebooku, pak jste se všechny tyto informace dozvěděli včas jako první! ;)

« Novější novinky Starší novinky »


(c) 1997-2012 Simpsonovi.cz. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a upravování jakéhokoliv textu z tohoto webu je bez svolení autora přísně zakázáno.

The Simpsons TM and (c) Fox related entities. All right reserved. This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
All goods in Simpsonovi.cz comes from licensed manufacturers.

Naše projekty: zpěvák Michael Jackson | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | obchod Michael jackson aka Kingofpop.cz | Kingofpop.sk | MEME - Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz | Encyklopedie Simpsonovi Simpsonspedie.net | Cyanide And Happines komiksy - česky | Kyanid a Štěstí | Kyanid a Štěstí

DISTRIBUTOR - Distribuce licencovaných Simpsons předmětů za velkoobchodní ceny, dodavatel zboží Simpsonovi

Program: Pavel Hodoval | Design: David Marák

Novinky Simpsonovi online - nejstarší a největší komunitní web, obchod Simpsonovi Kwik-E-Mart obsahující dárky, oblečení, plyšáky, trička, plakáty, DVD, Blu-Ray a další Simpsonovi.