Přeskočit navigaci

Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!Michael Jackson forever!

Novinky

Simpsonovi » Novinky » Sledovanost Simpsonovi 24x08 a Veselé Vánoce!Sledovanost Simpsonovi 24x08 a Veselé Vánoce!

Datum 24.12.2012 - Komentáře (7)

Tak a máme pro vás tak trochu smutný rekord... Poslední epizodu Simpsonových sledovalo 3,77 milionů diváků, což je historicky nejnižší sledovanost, kterou Simpsonovi ,,zažili". Proč to? Ve stejnou dobu, kdy Fox vysílal Simpsonovi, se prezident Obama živě vyjadřoval k masakru, který se stal v Connecticutu (Chlapec střílel ve své škole děti a učitelky, určitě vše znáte z televize)... S takovýmto ,,tahákem" se Simpsonovi prostě nemohli měřit a znamená to pro nás opravdu nizký počet diváků a nový rekord ve sledovanosti (ovšem z druhé strany). Útěchou nám může být, že takový rekord půjde opravdu těžko překonat a tak budeme mít snad na nějakou dobu vystaráno... Family Guy byl i tak poražen, jelikož ho sledovalo pouze 3,49 milionů diváků. Naše skóre se tedy mění na 7:1 pro nás! Fox chce diváky nalákat alespoň napodruhé a tak se epizoda bude dnes vysílat znovu.

Za nás v redakci Simpsonovi.cz vám přejeme šťastné a žluté Vánoce, plné klidu, pohody, dárků a hlavně bez žádného ,,D'oh" u stromečku! Pokud dostanete něco se Simpsonovými, tak nám to nezapomeňte ,,hodit na zeď" na našem Facebooku! Tak teď už honem zdobit stromeček a obalovat kapra! My se jdeme koukat na Simpsonovi, abychom se dostali do té pravé, vánoční nálady!

07:24, 07.05.2016 tG8wmoe2yV

I’m very ecstatic to interpret this. This is the kind of manual that needs to live given and not the inadvertent propaganda that’s by the surteemlnpapy blogs. Value your sharing this finest doc.

00:27, 09.02.2013 irena

rada bich vedela kdo hraje meggi

10:38, 13.01.2013 WWCMbEbilLk

Mě by jen zajedmalo, jestli se při te9hle meonagmlaske9 akci někdy zamyslel někdo nad tedm, jakfd to bude medt vliv na ne1vštěvnost cele9 ligy a jejed atraktivitu. Docela silně pochybuji, že se kluby budou nade1le starat o fanoušky .nened k tomu důvod. Předjem je minime1lned a tedm, že přijdou o předpadne9 vrcholy, kde poprve9 mohou dedky vstupne9mu vydělat, tak jakou budou medt pak snahu celfd rok le1kat dive1ky? Tedm se z toho ste1ve1 zbytečne1 pre1ce .nehledě na pocit dive1ka

13:44, 11.01.2013 KLifHWTwJxsoiI

Your articles are for when it absotluely, positively, needs to be understood overnight.

19:33, 03.01.2013 smartex

Je smutné, že posledních pět řad se člověk sotva zasměje. Vcelku se divím, že Family Guy který je aktuálně mnohem zábavnější má pořád menší sledovanost. Měli by se tvůrci zamyslet, chápu, že při 24. řadě už je těžké vymyslet něco nového a vtipného, ale buď se snažím, nebo to nedělám. No ne?

17:45, 27.12.2012 jony blb

to nevadí Simpsonovi jsou i přesto populární takže 3krát hurá Simpsonovi

20:27, 26.12.2012 Alex

Tak takové číslo jsem nečekala,ale proti Obamovi...to je něco jiného,ale jsem moc ráda,že i přesto byli porážení Griffinovi. Jinak bych vám taky chtěla popřát veselé vánoce(i když už je asi pozdě)

Nový komentář
(c) 1997-2012 Simpsonovi.cz. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a upravování jakéhokoliv textu z tohoto webu je bez svolení autora přísně zakázáno.

The Simpsons TM and (c) Fox related entities. All right reserved. This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
All goods in Simpsonovi.cz comes from licensed manufacturers.

Naše projekty: zpěvák Michael Jackson | Jacksonpedie.cz | Jacksonpedia.sk | obchod Michael jackson aka Kingofpop.cz | Kingofpop.sk | MEME - Obrázkové vtipy a meme komiksy na Trololol.cz | Encyklopedie Simpsonovi Simpsonspedie.net | Cyanide And Happines komiksy - česky | Kyanid a Štěstí | Kyanid a Štěstí

DISTRIBUTOR - Distribuce licencovaných Simpsons předmětů za velkoobchodní ceny, dodavatel zboží Simpsonovi

Program: Pavel Hodoval | Design: David Marák

Novinky Simpsonovi online - nejstarší a největší komunitní web, obchod Simpsonovi Kwik-E-Mart obsahující dárky, oblečení, plyšáky, trička, plakáty, DVD, Blu-Ray a další Simpsonovi.