5 nejlepších onlinovek, kde hrají Simpsonovi

5 nejlepších onlinovek, kde hrají Simpsonovi
Ohodnoťte článek

Simpsnovic rodinka slaví úspěch nejen v seriálech a filmech, ale také v online hrách. Podívejte se na výběr pěti nejlepších onlinovek, kde hrají postavy z tohoto seriálu hlavní roli. Vybrali jsme je pro vás z portálu HryProDivky.cz.
 

Simpsons Pacman

Asi nemá příliš smysl představovat legendárního Pac-mana. V podání Simpsonových je onou požírající koulí samozřejmě Homer a místo „duchů“ vás nahánějí různí lidé. Otravný soused Flanders, drsný šéf Burns i se svým poskokem Smithersem a chybět nemůže ani notorický springfieldský lupič Haďák. Jinak je vše při starém a kolo Simpsons Pacmana končí v momentě, kdy Homer spořádá všechny koblihy na herní ploše. Pomůžou mu v tom i lahve piva, po kterém může pojídat i své nepřátele.

Simpsons Pacman hrajte zde 

Simpsons maker

Vynikající editor postaviček ze Simpsonových vám umožní vytvořit tisíce různých kombinací, které budou unikátní, a přesto dokonale zapadnou do oblíbeného žlutého univerza. Změnit můžete hlavu, oči, nos, vlasy, tělo a oblečení i různé doplňky a navrch ještě svůj výtvor zasadit do některého ze známých prostředí, třeba přímo před Vočkovu hospodu. Simpsons maker navíc dovoluje si obrázek popsat libovolným textem a vytisknout.
Simpsons Maker hrajte zde
 

Kick Ass Homer

Hra z žánru „odpal mě co nejdál“. V kůži Bárta se pokusíte Homera vystřelit tak daleko, jak jen to půjde. Homer navíc bude cestou sbírat peníze, piva, bagety, nebo jeho oblíbené koblihy, za což dostáváte bonusové dolary. Za ně si vylepšíte arzenál svých odpalovacích prostředků, abyste se příště dostali ještě dál. Kick Ass Homer je podle nás vůbec tím nejlepším, co si můžete z online her podle Simpsonových zahrát.

Kick Ass Homer

 


 

Simpsons Snow Fight

Zima neodvratně vyklízí pole, ale aspoň na chvíli se k ní můžete vrátit v pohodové oddechovce Simpsons Snow Fight. Vaším úkolem je…koulování. Házejte sněhové koule po různých obyvatelích Spriengfieldu a hlavně si rychle poraďte s Nelsonem, který palbu opětuje. Pozor si dávejte i na to, aby vám koule nedošly – doplníte si je tím, že trefíte sněhuláka.

Simpsons Snow Fight hrajte zde

 


 

Bart Simpson Skateboarding

Největší vášní Bartoloměje Simpsona kromě zlobení je samozřejmě jízda na skateboardu. Ve hře Bart Simpson Skateboarding Bárta na skatu ovládáte, přičemž to nebude nic snadného. Čeká vás skákání přes překážky, podjíždění záludně vystrčených větví a uhýbání před nálety agresivního datla s ostrým zobákem. Když už si myslíte, že vás nemůže nic v temném lese překvapit, změní se prostředí a vy najednou jedete po prosluněném bulváru u moře se zcela novými nástrahami.

Bart Simpson Skateboarding hrajte zde

 

Článek vydán: 2013-03-18 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *