Ano, jste tu správně…

Ano, jste tu správně…
Ohodnoťte článek

Jistě vám neuniklo, že web prošel menší grafickou změnou. Nejsem příznivcem radikálních změn, a tak se nemusíte obávat, že se zde nezorientujete – vše je tam, kde bylo dříve. Jen je web trochu barevnější a letnější. 🙂 Zatímco ostatní weby to pomalu balí a melou z posledního, Simpsonovi.cz vás letos v září bude bavit už 12 let. A to je slušné číslo, co říkáte? 😉
Další novinka, která se souvisí s tímto webem, je fanouškovská stránka na Facebooku. Stačí jeden klik a ukážete svým kamarádům, co máte rádi. Do budoucna hodlám stránku rozčiřovat a nabízet exkluzivnější obsah. Již nyní tam najdete takovou legrační srandu. 😉
Co nového ve světě Simpsonů, ptáte se? Nic extra. Posuďte sami…
Na Kavčích horách se dabuje 20. série, na kterou se můžeme těšit po prázdninách. V tu dobu se v USA rozběhne série 21.
Simpsonovi letos oslaví 20 let od první epizody, je neskutečný, jak to letí. Televize FOX začátkem příštího roku odvysílá dokument, který ponese název “The Simpsons 20th Anniversary Special In 3-D On Ice”. Režie byla svěřena Morganu Spurlockovi, který se proslavil dokumentem Super Size Me. Tak snad to bude stát za to.
Vydavatelství Crew se nefláká – dokazuje to již v pořadí třetí do češtiny přeložený Simpsons komix, který tentokrát nese název „Simpsonovi – Komiksový nářez“. Jeden výtisk již vlastním a musím uznat, že jsem se velmi pobavil. 🙂 Chcete i vy mít tento unikát doma? Neváhejte a kupujte se slevou! Nepřehlédněte také anketu v levé části těchto stránek – zvolte nejlepší komix.
To by pro dnešek asi bylo vše. Co vás čeká příště? Nechte se překvapit, ale již nyní mohu napsat, že opět po delší době budete moct zase něco vyhrát. 😉 Tak zatím čau!

Článek vydán: 2009-07-21 20:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *