Čeká nás smrt v Simpsonových?

Čeká nás smrt v Simpsonových?
Ohodnoťte článek

Simpsonovské, žluté nebe se možná rozroste o dalšího nájemníka. Producent seriálu Al Jean se totiž zmínil, že si tým tvůrců velmi vážně pohrává s myšlenkou, že by „zabili“ jednu z postav seriálu. Jistě, nebylo by to poprvé. V historii už zemřela Maude Flandersová (ovšem tam byl důvod rozpor s dabérkou Maggie Roswellovou, která požadovala větší plat…), Tlustý Tony, Murphy „Krvavá dáseň“, Mona Simpsonová a několik dalších, nepodstatných postav (ano, mluvím o tobě Franku „Grimey“ Grimesi). Epizoda s touto smrtí by se měla nejspíš vysílat v průběhu 26. série.

Tak kdo by to mohl být? Al Jean dodal jednu malou nápovědu, která může být vodítkem. Má to být nějaká postava, jenž je dabovaná výhercem ceny Emmy. Dabér také měl za dabování této postavy vyhrát cenu Emmy. Háček je v tom, že takových postav je velká spousta…

Dan Castellaneta – Homer, Krusty, Děda Abe, Školník Willie, starosta Quimby, Levák Mel

Kelsey Grammer – Levák Bob

Hank Azaria – Šerif Wiggum, Vočko, Cletus, Apu, Komiksák

Anne Hathaway – Princezna Penelope (to je Krustyho manželka z dílu v 21. sérii, pokud jste zapomněli)

Jackie Manson – Rabín Krustofski (Otec Krustyho)

Ale list tímto nekončí, může to být prakticky jakákoliv postava z hlasových arzenálů Castellanety, nebo Azarii (oba vyhráli cenu za dabování několika postav najednou).

Kdo podle vás zahyne? Bude to nějaká z hlavních postav, nebo někdo okrajový? Fandíte tomuto nápadu, nebo je to jenom snaha tvůrců zvýšit sledovanost? Dejte nám vědět v komentářích!

Článek vydán: 2013-10-02 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *