Čtyřnásobná porce Simpsonových!

Čtyřnásobná porce Simpsonových!
Ohodnoťte článek

Hej hola! Všichni fanoušci Simpsonových by teď měli zjistit. Televizní stanice Prima COOL si pro ně totiž na neděli připravila překvapení – čtyřnásobnou porci Simpsonových. Není žádnou novinkou, že víkendové večery přináší namísto dvou epizod hned epizody tři, tentokrát se ale navíc můžete těšit na krátkometrážní komedii Maggie zasahuje, která spatřila světlo světa v loňském roce.

V hlavní roli se zde představí nejmladší členka simpsonovského klanu, Maggie. Ta se poprvé vydá do jeslí, a to rovnou do těch pro nadané děti. Naneštěstí je po sérii testů odložena do sekce ne až tak úplně nadaných, a aby toho nebylo málo, setká se zde se svým úhlavním nepřítelem – miminem Geraldem (takový ten sympaťák se srostlým obočím). Ten se ve svých volných chvílích věnuje zabíjení hmyzu a při jeho běsnění mu padne do oka i jeden roztomilý motýlek. To už ale na scénu nastupuje Maggie, která se jej rozhodne zachránit.

Že jste o tom už něco slyšeli? Aby ne, vždyť tento krátký film – v originále Maggie Simpson in The Longest Daycare – si vysloužil nominaci na Oscara v kategorii krátký animovaný film. Pokud jste tento snímek ještě neviděli, určitě si jej nenechte ujít, Magginia zkouška ohněm začíná již tuto neděli od osmi hodin večer.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *