Dnes je 25.9 a další informace

Dnes je 25.9 a další informace
Ohodnoťte článek

Možná už jste si říkali, proč tady není žádná novinka ? To se nic neděje ? Opak je pravdou, se začínající 20. sérií se toho děje kolem opravdu dost a tak bude zase nějaký čas o čem informovat. Upozorním tedy zezačátku, že nová série v USA odstartuje již 28. září epizodou Sex, Pies and Idiot Scrapes. Podle všeho také Simpsonovi jen tak brzo neskončí, jelikož si M. Groening dal za cíl, že překoná známé seriály jako Lassie nebo Gunsmoke v počtu odvysílaných epizod při zachování relativně vysoké sledovanosti, to by znamenalo, že uvidíme možná ještě dalších 150-200 epizod ?

Nyní poněkud pochmurnější informace. Simpsonovi jsou zakázáni v Rusku jako jeden z 12ti seriálů ! Respektive na televizní stanici 2×2, Ruská vláda rozhodla o tom, že prý nemají tyto seriály vhodný obsah a vliv pro děti a také k tomu značně přispívá církev, která nutí tyto korporace takto „brutální“ seriály zakazovat. Jen zmíním, že mezi těmi 12ti nově zakázanými seriály jsou i takové pecky jako Family Guy, South Park nebo Angry Kid.

Určitě všichni znáte jeden z nejznámnějších webů o tomhle seriálu, internetový The Simpsons Archive. Jeho majitel a webmaster Jouni Paakkinen oficiálně včera vydal svojí vlastní 265stránkovou knihu založenou na Simpsonových, bohužel je prozatím pouze ve Finštině, ale do distribuce se plánuje vydat i její anglický překlad pod názvem “Two Decades of the Yellow Family”. Knížka by měla čtenáře zavést do tajů výroby každého dílu, jeho produkce, dabingu, ale také zodpoví spousty otázek od zvídavých fanoušků jako například; „Jaká je ve skutečnosti Smithersova barva kůže ?“, „Jaký je původ nejznámější hlášky D’oh ?“ apod..

Nakonec si dovolím nabídnout trochu té tvorby od Vás, fanoušků, a několik zajímavých prací zveřejnit.

Především bych chtěl vyzdvihnout Marka Dorazila a jeho knihu ZVRACENÍ, originální téma pro Sony Ericssony od Eurose a v neposlední řadě také K. Eliášovou za zaslání 2 wallpaperů. Vše si již teď můžete stáhnout přímo v novince.

Update: Na víkend odjíždím pryč, další aktuálku uvidíte po neděli.

Článek vydán: 2008-09-25 14:40:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *