Informace a Sledovanost Simpsonovi 25×11

Informace a Sledovanost Simpsonovi 25×11
Ohodnoťte článek

Krásný pátek přejeme! Bohužel jsme byli trošku laxní v uveřejnění pravidelných novinek v posledním týdnu a rádi bychom vám to nějak kompenzovali. Proto pro vás máme dvě informační dávky v jedné novince. Jedná se o informace o zápletce poslední epizody (která měla premiéru v neděli) a také počet diváků, který se na tento díl díval.

Epizoda s názvem "Specs and the City" nám ukázala Homera, který díky nově zakoupeným Google Glass (brýle od společnosti Google, jestli jste o nich neslyšeli, tak se dost divíme) zjistí velmi nepříjemnou zprávu. Marge totiž začala navštěvovat manželského poradce, protože je nespokojená v jejich vztahu. Mezitím se Nelson na Barta naštve, jelikož jako jediný spolužák od něj nedostane valentýnku. Bart bude muset toto zaváhání splatit… 

Epizoda byla sledována pouze 3,87 miliony diváků, což bylo především způsobeno cenami Grammy, které běželi ve stejný čas. Zároveň nás porazili i Griffinovi, na které se dívalo o něco víc diváků – 4,11 milionů. Náš náskok se tak zmenšil na 8:3. Příště už doopravdy vyhrát musíme, snad nám to žádná konkurence nepokazí!

Článek vydán: 2014-01-30 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *