Informace a sledovanost Simpsonovi 25×18

Informace a sledovanost Simpsonovi 25×18
Ohodnoťte článek

Po kratší odmlce tu pro vás máme "double" novinku ve formě dvojté dávky informací o epizodě 25×18. Připravili jsme tedy informace jak o zápletce, tak i o sledovanosti posledního dílu, který měl premiéru v noci z neděle na pondělí.

Epizoda se jmenuje "Days of Future Future" a byla ve formě výjevů z budoucnosti rodinky Simpsonových. Děj epizody se odehrává zhruba pět let po epizodě z 23. série "Duch Vánoc příštích" (23×10. Bartova exmanželka Jenda začne chodit s mimozemšťanem, který vypadá jako krab a Bart se s tím snaží nějak vyrovnat. Homer je naživu díky několika záložním klonům, které ho nahradí kdykoliv umře a Líza a Milhouse jsou stále v nespokojeném vztahu. Tento svazek se ještě zhorší, když Milhouse kousnu zombie a promění ho také v nemrtvého.

To zní jako dost šílený díl, viděli jste ho už? Nebo si počkáte na vysílání na Prima Cool? Premiéra 25 řady zatím není oznámená, ale vypadá to zase na přelom jara a léta. Epizoda na obrazovkách FOX nalákala 3,64 milionů diváků a bohužel tak značně prohrála v souboji s Family Guyem, na který se dívalo 4,39 milionů diváků. Prohráváme tak 8:9 v našem souboji o diváky.

Článek vydán: 2014-04-15 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *