Informace a sledovanost Simpsonovi 25×21

Informace a sledovanost Simpsonovi 25×21
Ohodnoťte článek

Bohužel jsme trošku promeškali naší pravidelnou dávku zápletek před novou epizodou a tak vám přinášíme kombinanou novinku, kde vás budeme informovat o zápletce a sledovanosti předposlední epizody 25. série.

Epizoda se jmenuje "Pay Pal" (Pokud se vám jméno zdá povědomé, "Pay Pal" je služba, která vám zprostředkuje online platby – v USA je hodně populární). Homer a Marge se vydají na večírek nové rodiny, která se přistěhovala do Springfieldu. Britský manželský pár je velmi oblíbeným v sousedství, protože na svých večírkách připravuje zábavné společenské hry. Marge se obává, že Homer na večírku udělá nějaký průšvih a samozřejmě se tak stane… Marge se posléze rozhodne, že se začnou s Homerem stranit jiných lidí, aby si ušetřili trapasy. Jenomže Líza se svým rodičům zmíní, že se také raději chce stranit všech lidí, protože si tím ušetří případné nepříjemnosti – to Marge donutí, aby alespoň své dceři zajistila sociální život.

Epizoda byla sledována velmi nízkým počtem diváků – 3,66 milionů a lehce jsme tak prohráli s konkurečním Family Guyem, na který se dívalo 4,16 milionů diváků. Před poslední epizodou letošní série tak Griffinovi vedou 12:8. Dokážeme alespoň čestně snížit? Uvidíme už za pár dnů! Prozatím slibujeme, že vám večer včas naservírujeme novinku o zápletce 25×22!

Článek vydán: 2014-05-17 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *