Informace a Sledovanost Simpsonovi 26×04 – Čarodějnický díl!

Informace a Sledovanost Simpsonovi 26×04 – Čarodějnický díl!
Ohodnoťte článek

A je to tady, každoroční čarodějnický díl Simpsonových byl odvysílán a my pro vás máme informace o sledovanosti a samozřejmě také o zápletce všech tří "mini-příběhů". Zase to bylo pěkně děsivé, vtipné a hlavně zvláštní! 🙂 Navíc máme i klasický plakát k epizodě!

1) Bart a Líza se díky portálu ve školní lavici dostanou do pekla. Místo mučení a hrůzy je ale čeká překvapení. Dostanou se do pekelné školy, kde musí mučit a trestat ostatní. Bartovi se ve škole tolik zalíbí, že přemluví Marge a Homera, aby mohl ve škole studovat natrvalo. 

2) Parodie na Mechanický pomeranč (temný film od Stanleyho Kubricka). Vočka je vůdcem party výtržníků (Homer, Carl a Lenny), která mlátí lidi, krade a pije. Po letech klidu se partička pokusí vrátit zpět do hry, což jim úplně nevyjde…

3) Simpsonovský dům je plný duchů a hádejte, kdo duchové jsou. Jsou to Simpsonovi, ale jejich stará podoba. Homer si musí vybrat, zůstane se svojí Marge, nebo se rozhodne pro starou verzi své chotě? Uvidíme, nicméně můžeme vás nalákat, že ke konci epizody se do domu Simpsonových bude snažit dostat ještě hodně dalších "verzí" Simpsonových, jak můžete vidět na obrázku.

Epizodu si nenechalo ujít 7,76 a zase jsme nedali šanci Griffinovým, které si naladilo "pouhých" 4,74 milionů diváků. Vedeme už 4:0, hlavně to nesmíme nepustit! Krásný den od nás ze Simpsonovi.cz!

Článek vydán: 2014-10-22 22:08:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *