Informace o 23×05 Simpsonovi

Informace o 23×05 Simpsonovi
Ohodnoťte článek

Opatrně! Tato novinka obsahuje SPOILERY!

Edit: Přidán trailer. Nová, pátá, epizoda s názvem ‘The Food Wife‘  bude mít premiéru v neděli, a už o ní víme několik informací.

Marge vezme Barta a Lisu na víkendovou exkurzi. Při cestě si zajedou na skok do restaurace, kde se setkají s Amusem Brucem a Fois Garthem, jež je inspirují k založení vlastního blogu o jídle. Blog skutečně založí a pojmenují ho ‘The three mouthketeers‘ (Tři chuťketýři). V návaznosti na to navíc dostanou exkluzivní pozvánku do nové a moderní restaurace, která se otevírá ve Springfieldu během tohoto dílu.

Marge se přitom ve snu zjeví světoznámí kuchaři – Anthony Bourdain, Gordon Ramsay a Mario Batali, kteří ji přemlouvají k pozvání nejenom celého bloggerského "týmu", ale i Homera. K tomu se však nakonec neodhodlá a pozve jej do úplně jiné restaurace, kde se otec rodiny dostane do sporu se zákonem.

Avšak – kam Marge Homera pošle a jak dopadne jeho již několikátý spor se zákonem, se dozvíme až v pondělí! Titulky tu pro vás budou připraveny co nejdřív, a samozřejmě v super kvalitě!
 

 

Článek vydán: 2011-11-08 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *