Informace Simpsonovi 24×21 a 22

Informace Simpsonovi 24×21 a 22
Ohodnoťte článek

FOX nás trochu zaskočil a nakonec odvysílal epizodu s číslem 21 a potom hned finále celé sezóny (epizoda 22), takže vám přináším informace o epizodách o něco později, ale přece! Mám pro vás i promo plakát k finále už 24 sezóny Simpsonových, která je nyní u konce… 

24×21 – "The Saga of Carl" – Homer, Vočko, Lenny a Carl vyhrají Springfieldskou loterii, což by za normálních okolností byla úžasná událost, bohužel se jim to poněkud zvrtne, protože Carl peníze ukradne a uteče s nimi na Island (Carl prý dokonce pochází z Islandu). Ostatní pánové se rozhodnou Carla pronásledovat a získat zpět svojí výhru! Bude z Homera a jeho hospodských kamarádů nakonec partička milionářů?

24×22 – "Dangers on a Train" – Marge se vydá na internet, kde chce najít recepty na dortíčky. Bohužel se omylem octne na stránce, kde se zadaní pokouší najít nové milence. Marge se na této stránce seznámí s Benem, který se jí pokusí svést a použije za tímto účelem jejich společnou lásku k seriálu "Upton Rectory". Podaří se mu Marge přemluvit, aby podvedla Homera?

Článek vydán: 2013-05-20 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *