Informace Simpsonovi 25×12 a 25×13

Informace Simpsonovi 25×12 a 25×13
Ohodnoťte článek

Je to tady! Venku jaro (i když asi záleží, kde bydlíte…) a v televizi se zase objeví Simpsonovi! Kanál FOX se rozhodl odměnit dlouhatánské čekání na novou epizodu, a tak se dočkáme hned dvou nových epizod Simpsonových už tuto neděli! Nakonec se sice nebude vysílat epizoda z Lega (ta má premiéru až na začátku května a má být celá ze stavebnice Lego), na tu si musíme počkat, jelikož je připravená k výroční 550té epizodě! Navíc to bude tak trochu reklama na chystanou stavebnici Simpsonovského Lega. Ale nezoufejte, i tak nás čekají dvě zajímavé epizody v jeden den! Máme pro vás informace o zápletkách!

25×12
Epizoda s názvem ,,Diggs" bude o Bartově novém, kamarádském vztahu s výměnným studentem Diggsem (bude ho dabovat herec Harryho Pottera – Daniel Radcliffe). Diggs je totiž chovatel divokých ptáků a pomůže Bartovi z dost nepříjemné situace. Bart se s novým kamarádem začne zajímat o svět v oblacích…

25×13
Tento díl nese název "The Man Who Grew Too Much" a bude o … Lévaku Bobovi!! Bob se opět vrací na scénu, tentokrát se stane hlavním vědcem ve Springfieldské laboratoři, což zjistí vyděšená Líza. Jenomže díky společnému zájmu o vědu se tihle dva spolu zkamarádí… Co na to asi řekne Bart? Mezitím se Marge stane učitelkou zdravého sexuálního života pro skupinu mladých věřících, ale nedopadne to dobře. Jste zvědaví, jak to dopadne? My rozhodně ano, ale počkat si musíme až do noci z neděle na pondělí!

Článek vydán: 2014-03-04 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *