Informace Simpsonovi 26×01

Informace Simpsonovi 26×01
Ohodnoťte článek

Už to nebue dlouho trvat a máme tady premiéru 26. řady Simpsonových! Stane se tak už tuto neděli (respektive v noci na pondělí), tím ale dobré zprávy nekončí! Na úvod nás totiž čekají hned dvě epizody, protože se Simpsonovi objeví i v premiérové epizodě nové řady Griffinových. Nebudeme už ztrácet čas a rovnou vám popíšeme stručně děj obou epizod!

Simpsonovská epizoda je důležitá, jelikož se v ní stane dlouho očekávaná smrt jedné z postav. Kdo to bude? Náš tip znáte, myslíme si totiž, že to bude rabín Krustofski (otec šáši Krustyho). O této teorii a i o dalších kandidátech jsme psali už dříve, podívejte se na následující odkaz. Kdo další by to mohl být? V epizodě je hlášená jako hostující celebrita David Hyde Pierce, který v minulosti daboval Bobova bratra Cecila. Mohl by to tak být Cecil? Nebo se Cecil zúčastní pohřbu otce Krustyho? Nebo je to pouze shoda okolností a moc se v tom hrabeme? Kdo ví! Mimojiné se v epizodě ale bude řešit i odchod klauna Krustyho na odpočinek (proto tam bude Cecil?) a také jeho rozčarování nad parodujícím pořadem, který si ho veme na paškál. Mezitím bude Líza pomáhat Homerovi z potiíží. 

Epizoda Griffinových už nás navnadila krátkým videem, nicméně děj epizody má být poměrně jednoduchý. Griffinovi se ve Springfieldu objeví při svém výletě autem. Epizoda bude trvat celou hodinu a uvidíme v ní hned mnoho zajímavostí. Mimojiné se bude Stewie učit od Barta jezdit na skateboardu, Meg a Líza si zahrají na saxofon a Homer se s Peterem pohádá o tom, která značka piva je nejlepší. Jak to všechno dopadne? Dozvíme se už brzo!

Článek vydán: 2014-09-23 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *