Kdo nakonec zemře v Simpsonových?

Kdo nakonec zemře v Simpsonových?
Ohodnoťte článek

25 série je u konce a nám nezbývá než strávit léto čekáním a těšením se na sérii s číslem 26. V té nás čeká hned několik zajímavých epizod, protože se dočkáme epizody spojené s hrdiny z Futuramy a také nejspíš s konkurenčním Family Guyem (neboli Griffinovými). Ale epizoda, na kterou jsme všichni zvědavý, nás čeká hned na začátku celé série. V dílu s názvem “Clown in the dumps” (Klaun ve smetí) nás totiž čeká smrt jedné z obyvatel Springfieldu! O této smrti se toho mnohuo namluvilo, pojďme si tedy přehrát všechny dostupné nápovědy.

 

 

  • Postava, která zemře NEBUDE Edna Krabappelová. Plán ,,zabít” jednu z postav vznikl ještě před smrtí dabérky Edny, Marcii Wallace a sám producent seriálu Al Jean řekl, že se bude jednat o jinou postavu. Edna se v seriálu už neobjeví, ač měli tvůrci připraveny scény s její postavou do 25. sezóny…

  • Dabér postavy získal za svůj dabing této postavy cenu Emmy. Tím pádem to může být hned stovka postav, jelikož cenu Emmy získali prakticky všichni hlavní dabéři: Dan Castellaneta (Homer, děda, Krusty a mnoho dalších), Julie Kavner (Marge), Nancy Cartwright (Bart), Yeardley Smith (Líza), Harry Shearer (Burns, Smithers a mnoho dalších), Hank Azaria (Apu, Vočko, Wiggum a mnoho dalších).

  • Nezemře ani jedna z postav, co dabuje Hanka Azaria, tím pádem můžeme “vyautovat” hned několik postav včetně Vočka, Wigguma, Komiksáka, Carla, Kirka Van Houtena, Disco Stu a další.

  • Producenti řekli, že postava je “populární, ale nikoliv ikonická pro celý seriál”. Toto můžeme interpretovat tak, že se bude jednat spíš o druhořadou postavu (ovšem těžko říct, které postavy považovat za druhořadé)…

  • Další nápověda může být, že se v zápletce úvodního dílu bude děj točit především kolem Krustyho, který je už zase bez práce (jeho show skončí). Buď tedy můžeme tipovat, že zemře přímo on, či někdo v jeho okolí (Levák Mel?).

Zeptali jsme se vás na váš tip na našem Facebooku a nejčastěji jste zmiňovali následující postavy.

 

Krusty

Proč by to mohl být on:

-Krusty rozhodně není žádný mladík a jeho životní styl se nedá označit za ,,zdravý”.

-Jelikož se epizoda bude točit kolem něj, je zde určitě prostor pro jeho smrt, možná na následky ze zrušení jeho show. 

Proč by to nemusel být on:

-Krusty už v seriálu “zemřel”, když svojí smrt nafingoval, aby utekl do ústraní a nakonec ho odhalil Bart s Lízou.

-Krusty je možná až moc ikonická postava pro celý seriál.

 

Abe “Děda” Simpson

Proč by to mohl být on:

-Děda by mohl umřít na stáří, či na svojí vlastní blbost – no, znáte ho.

Proč by to nemusel být on:

-Jeho smrt na stáří, nebo na nějaké zdravotní selhání je možná až moc předvídatelná. 

-Znovu bychom se nebáli dědu označit za velmi podstatnou postavu seriálu, což by nesedělo s poznámkou Al Jeana (o smrti druhořadé postavy).

 

Náš Tip!

Rabín Krustofski

Proč by to mohl být on:

-Tato postava se bude točit okolo děje s šášou Krustym, který se má v osudném díle odehrávat.

-Dabér Rabína Krustofskiho, Jackie Mason, získal za svůj dabing cenu Emmy, přestože nepatří k hlavním dabérům seriálu.

Proč by to nemusel být on:

Tuto postavu snad nemůžeme označit ani za druhořadou, protože se objevila v počtu epizod, které bychom byli schopni spočítat na prestech dvou (či spíš jedné) ruky.

 

Článek vydán: 2014-06-26 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *