Kdo v této sezóne (ne)zemře?

Kdo v této sezóne (ne)zemře?
Ohodnoťte článek

Krásnou neděli, naši věrní čtenáři. Jak jste si jistě všiml, už delší dobu se na našem webu neobjevila novinka a je to především kvůli pauze ve vysílání nové série. Ta se má znovu rozběhnout až 9. března, takže si na ní ještě počkáme. Ale neklesejte na mysli, protože neseme zajímavé informace i tak!

Jako první z nich je na řadě nápověda, kdo by mohl zemřít ze Springfieldu v této sezóně. Sice zatím nemáme přesné informace o adeptovi na smrt, nicméně hodně nám pomohl dabér Hank Azaria. Ten se totiž vyjádřil, že umírající postavu sice nezná, ovšem není to žádná z těch, které dabuje. Kdo nám tedy vypadnul z našeho listu kandidátů? Je to: Apu, Vočko, Šerif Wiggum, Komiksák, Carl, Kletus, Kapitán, Lou, Čmeláčí muž, Inspektor Chalmers, Duffman, profesor Frink, Snake, Dr. Nick, Kirk Van Houten (táta Milhouse) a ani Disco Stu. Azaria dokonce dabuje ještě řadu dalších, méně známých postav.

Kdo to tedy nakonec bude? Máte už lepší představu? Sledujte náš web pravidelně a my se vám pokusíme zjistit co nejvíc nápověď k tomuto tématu! Na co se můžete těšit mezitím? Máme pro vás informace o následujících epizodách (čeká nás epizoda Simpsonových, která bude celá z LEGA!), takže neváhejte a zavítejte k nám na web zase!

Článek vydán: 2014-02-22 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *