Konec prázdnin a hódně novinek

Konec prázdnin a hódně novinek
Ohodnoťte článek

Inu, přátelé, prázdniny jsou za námi. Lépe řečeno za vámi, já krom krásného týdne v Uherském Hradišti žádnou dovču neměl, teprve se na ni chystám. Ale koho zajímá nějaký Lubor? Mimochodem, věděli jste, že se v ČR napočítalo 1447 Luborů? Nic moc, co? – Pouze řečnická otázka, neodpovídejte, stejně vás neslyším. Tolik na úvod, jdeme na Simpsony.

O čem se v souvislosti se Simpsony v poslední době píše nejvíce? Jednoznačně o maníkovi, co pirátsky natočil v kině Simpsony ve filmu a prevděpodobně kvůli tomu půjde bručet. Je to mrzuté, ale je to tak. Chlapec si vybral nejsledovanější film léta, okurkovou sézonu všech českých novinářů a aby to policistům jó pořádně usnadnil, nechal si kazetku s nahrávkou schovanou v kameře. Škoda. Pokud vás tento případ zajímá více, doporučuji článek na iDnes, popřípadě na FilmPubu. Na internetu se už objevila také prapodivná petice, která má chlapci z Kaplice na Českokrumlovsku pomoci. Pokud vás prohlášní organizátora zaujme, klíďo si to podepište. 🙂

U filmu zůstaneme – po 4 týdnech, co SvF v kinech běží, se stále drží na medailovém stupínku top 10 nejnavštěvovanějších filmů. Jen v ČR film doposud vydělal 30 682 076 korun a shlédlo ho tu 279 428 lidí. Celosvětově film vydělal už více jak 392 milionů dolarů (vynásobte si aktuálním kurzem a nestačíte zírat :).

O předpremiéře filmu v Uherském Hradišti jsem tu psal již mnohokrát a pravděpodobně už vás to ani nebaví. Tak naposledy – hezké shrnutí večera sepsal Ondra Horák pro časopis ABC. Chcete-li si to počíst, kupte si ABC č. 18, popř. klikněte sem.

Oficiální web filmu už běží na plné obrátky. Veškeré sekce, které byli do premiéry uzamčené, už fachají, takže si neváhejte zahrát nové hry a prozkoumat nová zákoutí Springfieldu!

Už příští týden, v neděli 9. září, budete moci na ČT2 zkouknout nový díl z 16. řady Simpsonů. Jmenovat se bude „Čínskej nášup“ a o čem bude se dočtete v sekci 16. série.

No a na závěr dnešní novinky malý bonbónek. Tuto sobotu okolo sedmé hodiny večerní tento web oslaví neuvěřitelných 10 let své existence. Ač se to zdá neuvěřitelné, je to opravdu tak. Bylo mi 11 a jediné, co jsem tehdy chtěl, bylo udělat fajnovej web o Simpsonech. Snad se mi to za těch 10 let povedlo. Děkuji za všechny vaše dosavadní gratulace a doufám, že si v sobotu s kamarády ve své oblíbené hospůdce na tento web aspoň symbolicky připijete. 🙂 I když… teď nad tím tak přemýšlím a zjišťuji, že většina z vás se před deseti lety teprve narodila. No to je fuk. 🙂 Tak ať se tu za 10 let zase sejdeme, přátelé! 😉

Článek vydán: 2007-08-29 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *