Která epizoda z 23. Série byla nejlepší?

Která epizoda z 23. Série byla nejlepší?
Ohodnoťte článek

Okurková sezóna před námi a tak nastává čas, se vás zeptat, která epizoda z 23. Série se vám líbila ze všeho nejvíc. Abychom vám připomněli nějaké díly, máme tu pro vás několik zápletek pro osvěžení mozkových závitů. Projedeme celou sérii velmi stručně, ale výstižně…
 


 

,,Homer je zachráněn od únosců, Bart s Chalmersem objevuje krásy národního parku, Čarodějnický díl, Homer dostane ambiziózního asistentku, Marge a děti kritiky jídla, Parodie na ,,Stmívání‘‘- respektive jeho vznik, Homer asistentem pana Burnse, Krustyho show je zrušena a pak zase navrácena, Vánoce v budoucnosti, Homerova politická talk-show,  Líza vytvořila springfieldský facebook, Vočkův hadr vypráví příběhy, 500 stá epizoda a vyhazov ze Springfieldu, Bart je světoznámým sprejerem, Parodie na ,,Počátek‘‘, Roboti nahradí pracovníky v elektrárně, Bart chodí s holkou Jimba, Bart pošle celou rodinu na nekonečnou plavbu lodí, Homer se radí s tajným agentem za účelem zlepšení jeho vztahu s Marge, Ned a Edna se vemou, Lady Gaga.

 

Snad to takhle stačí a při čtení si ihned vzpomenete na některé scény z daných epizod. Jestli máte problémy si rozpomenout, nebo máte dokonce pocit, že si vymýšlíme, tak nevěšte hlavy. Když jsme hledali stručné informace o každé epizodě, taky jsme měli pocit, že jsme mnoho z nich nikdy neviděli… Možná skutečně byla letošní série slabá. Nebo máte opačný názor? Jaká epizoda byla podle vás nejlepší? Dejte nám vědět! Pro nás to bude bez diskuze legendární vánoční epizoda (Milhouse v roli manžela Lisy nezklamal…).

Článek vydán: 2012-06-25 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *