Matt Groening odhalil ,,skutečný’‘ Springfield

Matt Groening odhalil ,,skutečný’‘ Springfield
Ohodnoťte článek

Abychom vám zkrátili úmorné čekání na další epizodu z 23. Série (která má být odvysílaná tuto neděli v USA) máme pro vás úryvek z rozhovoru s Mattem Groeningem, kde se rozhovořil o tom, kde se inspiroval při tvoření města Springfield. Matt také prozradil, že skutečný Springfield se podle něj nachází v Oregonu.
 


Jako malý jsem žil v Portlandu a neustále jsem v televizi sledoval seriál ‘Father Knows Best‘ (Taťka to ví nejlíp). Herci v tomto seriálu žili právě ve městě Springfield a já jsem si s oblibou představoval, že Springfield je hned vedle Portlandu. Když jsem vyrostl, zjistil jsem, že toto seriálové město ve skutečnosti neexistuje a taky jsem se dozvěděl, že jméno Springfield je v Americe nejčastější jméno měst. Proto mě napadlo, že by to byla legrace, protože by si všichni mysleli, že ten Springfield, co je v Simpsonových, je právě ten jejich Springfield. Pořád je pro mě to zmatení velmi dobrým zdrojem zábavy, takže pokaždé, když se mě někde zeptá: ,,Hele a je Springfield v Ohiu? Nebo je to ten v Massachusettsu?‘‘, já odpovím ,,No jasně! To je on!‘‘.
 


 

Matt je prostě v duši pořád Bart! 🙂 Pro zajímavost jenom připomeneme, že skutečný Springfield se nachází ve Vermontu, jak rozhodli fanoušci z celého světa v hlasování.

Článek vydán: 2012-04-10 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *