Nasajte atmošku filmovky

Nasajte atmošku filmovky
Ohodnoťte článek

Někteří z vás si stěžují, že nemohli být na předpremiéře filmu Simpsonovi ve filmu, která se konala 25.7. v Uherském Hradišti a kde jste mohli vidět naživo perfektní české dabéry a poslechnout si veselé historky z natáčení. 🙂 Pokud se mezi takto nespokojené hudraly počítáte i vy, zaradujte se!

foto by Vojtěch Kolář

Nejprve bych vám doporučil si počíst, co se o akci napsalo. A že toho nebylo málo! Velmi hezky akci zachytil deník Blesk (Tihle viděli Simpsonovy dřív než Američané!, 27.7.2007). Nespokojenost redaktora, který v prostoru Kolejního nádvoří očekával all-inclusive servis jen proto, že píše pro Filmové listy (č. 8, 27.7.2007), je cítit z tohoto článku. Velmi detailně a hezky popsal akci Pardubický deník. Nakonec se o filmovce můžete dočíst i v aktuálním vydání magazínu ABC (16/2007), kde, pokud vás to zajímá, můžete zároveň nását i rozhovor s Luborem Machem, tedy se mnou. 🙂 Vše najdete zde.

Pokud vás ani články neuspokojují, nabízím materiál přímo exkluzivní. MP3 záznam (lehce prostříhaný a jakžtakž kvalitní) z celé besedy. Tak neotálejte a stahujte, dokud nabízím! 🙂 ZDE (MP3, 11m 06s, 21 MB)

Článek vydán: 2007-08-09 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *