Nové popisky sérií

Nové popisky sérií
Ohodnoťte článek

Jak jste si již mohli všimnout; byl aktualizován program, a bude se průběžně aktualizovat každý týden, abyste přímo zde měli přehled o všech aktuálně vysílaných dílech na ČT2. Také jsem vytvořil nové popisy epizod, přesněji 18 a 19 série, které už můžete vidět v menu. Tahle novinka bohužel nebude moc dlouhá, ale čeká Vás ještě takové menší překvapení, které chystám v průběhu víkendu.
Rád bych upozornil na fakt, že jedu příští týden, přesněji od pondělí do pátku pryč a pravděpodobně nebudu mít přístup k internetu, takže se nelekněte, když se tady pár dalších dní nic neobjeví.
A nakonec, určitě všichni víte co se poslední dobou děje okolo New Orleans a níže najdete fotografii zachycující Barta píšícího na tabuli nakreslého na zdi v jedné z ulic. Celý počin, a nejen tento jedinný vznikl díky kreativitě grafika a kreslíře zvaného „Banksy„. Jeho další tvorbu najdete zde. To by bylo prozatím všechno a určitě si nenechte ujít ještě jednu aktuálku během tohoto víkendu s malým překvapením.

Update: Popisy 15 a 16 série přidány do seznamu dílů, prozatím jen jako odkazy ve vrchním menu. V případě, že najdete na webu chybu tak jí prosím nahlašte v komentářích nebo na e-mailu, který je už uveden i v sekci Kontakty.

Článek vydán: 2008-09-05 21:35:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *