O čem bude Speciální čarodějický díl XXIII?

O čem bude Speciální čarodějický díl XXIII?
Ohodnoťte článek

Již tuto neděli se Simpsonovi představí ve Speciálním čarodějnickém dílu, třiadvacátém v pořadí. Klasicky se můžete těšit na trojici příběhů, ovšem ještě před nimi vás úvodní scénka zavede do starověkých časů, kde se Marge a Homer coby Mayové stanou svědky předpovědi konce světa v roce 2012 podle mayského kalendáře.

A co přinesou tři strašidelné příběhy? První z nich s názvem The Greatest Story Ever Holed vypráví o tom, jak ve springfieldské laboratoři vymyslí černou dílu, která následně začne terorizovat celé město tím, že spolkne všechno, co se jí připlete do cesty. V druhém příběhu (UNnormal Activity) budou pro změnu terorizováni jen Simpsonovi, a to sice podivnými věcmi, jež se jim odehrávají v domě. Tedy… ne že by u nich nějaké zvláštnosti tu a tam nebyly neobvyklé, nicméně létající kočka je trochu moc i na ně.

Na závěr bude Bart cestovat zpátky v čase do roku 1974, kde zapříčiní to, že Marge dá na školním plese přednost Artiemu Ziffovi před Homerem. Jenomže tím pádem by se Bart, Líza ani Maggie nikdy nenarodili, takže bude zapotřebí, aby někdo tuhle šlamastyku napravil. Kdo to bude? Název Bart & Homer’s Excellent Adventure vám jistě napoví.;o)

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *