Oficiálně potvrzeno: Simpsonovi poběží od ledna na Primě Cool, kompletně od začátku

Oficiálně potvrzeno: Simpsonovi poběží od ledna na Primě Cool, kompletně od začátku
Ohodnoťte článek

(zdroj: DigiZone.cz) Fanoušci animovaného seriálu Simpsonovi budou moci od ledna příštího roku sledovat své oblíbené postavičky hned na dvou českých televizích najednou. Do června příštího roku bude tento seriál v premiérových dílech vysílat Česká televize, od ledna se pak Simpsonovi objeví od první řady na programu Prima Cool.

„Animovaný seriál, který tento rok oslaví dvacetileté výročí, koupila FTV Prima pro vysílání na svém kanále Prima Cool. Diváci se mohou těšit na kompletní řadu všech dílů Simpsonových, a to i těch, které ještě nebyly v České republice odvysílané,“ sdělila dnes prostřednictvím tiskové zprávy mluvčí Primy JANA KOCOVÁ. Od června pak budou Simpsonovi pouze na Primě Cool.

„Jsme velmi rádi, že Prima Cool přinese divákům tak oblíbený seriál, jako jsou právě Simpsonovi. Seriál začneme vysílat takřka přesně dvacet let od jejich premiéry, v roce jejich velkého výročí,“ prohlásil programový ředitel Primy GORDON LOVITT. Televize zatím nepotvrdila informaci, že zachová u českého dabingu všechny dabéry jako na České televizi.

„Víme dobře, že oblast dabingu je u diváků ostře sledovaná. Proto usilujeme o to, abychom i nadále zachovali zvláště u Simpsonů jeho vysokou kvalitu, na kterou jsou diváci již zvyklí,“ řekl vedoucí oddělení dabingu a archivu Primy JAROSLAV RICHTR. Podle deníku Aha! se vznáší otazník nad dabováním postavičky Barta, neboť Prima nechce přistoupit na finanční požadavky MARTINA DEJDARA.

Prima počítá s tím, že na Simpsony naláká diváky České televize, neboť od ledna do června chce odvysílat všechny dosavadní řady tohoto seriálu a od června naváže premiérovou 21. řadou. Ta naváže na 20. řadu, kterou Simpsonovi ukončí svém působení na obrazovce ČT 2. Prima již dříve získala práva pro podobný animovaný seriál Futurama od stejného autora. Také ten běží na programu Prima Cool.

Článek vydán: 2009-09-22 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *