Pár novinek

Pár novinek
Ohodnoťte článek

Tak, je tu novinka č. 2 od Vašeho nového správce webu. Dnes se zaměřím na to, co se stalo v posledním měsíci. Naprosto nejzajímavější snad je, jak společnost Renault propaguje svůj nový vůz Kangoo Simpsonovými. K této propagační kampani byly vydány tři obrázky (prvnídruhýtřetí) a minutová televizní reklama, která se podle mluvčí Renaultu bude vysílat ve 28 zemích. Uvidíme tedy, jestli se dostane i k nám.

Dále bylo vypuštěno několik informacím k následujícím epizodám v USA. V díle The Debarted se do základní školy přihlásí nový žák Donny. Bart se s ním dost skamarádí, ale jeho lumpárny jsou učiteli objeveny dříve než jsou provedeny. Pochopí, že někdo z jeho kamarádů ho práská? Že by nový Donny se kterým si tak dobře rozumí?

Další epizoda, která v Americe poběží 9. března se nazývá Dial ‚N‘ for Nerder. V té Homer bude muset držet dietu, a protože ji nedodržuje, Marge ho přihlásí do televizní show, v které ho budou pozorně sledovat. Mezitím Bart s Lízou vyvedou na svého spolužáka Martina Prince nevydařený vtípek, který skončí Martinovou smrtí. Tedy na smrt to alespoň vypadá…

Konečně také byly vydány nějaké informace k očekávané epizodě Mona Leaves-a, ve které se opět (již potřetí) objeví Homerova matka Mona. A kdy se na díl můžeme těšit? Podle Entertainment Weekly se na americké televizi FOX objeví až někdy v květnu.

Ke konci velká prosba: v komentářích se vyjádřete, co zde chcete za obsah. Začal jsem dost pracovat na sekci O filmu, na Charakterech a dělám taky nějaké tapety na plochu. Nechci ale dělat to, co byste zde nechtěli nebo nevyužili, proto prosím o vyjádření v komentářích… Díky a nejspíš zase zítra.

Článek vydán: 2008-02-27 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *