Přehled premiérových epizod týdne

Přehled premiérových epizod týdne
Ohodnoťte článek

I tento týden se můžete těšit hned na čtyři epizody premiérové řady Simpsonových. Přinášíme vám proto krátký popis toho, co vás čeká (a zároveň samozřejmě neprozradíme, jak to dopadne).

Pondělí – Simpsonovi XXIV (6)
Homer se stane šťastným vítězem MyPadu, na kterém zakrátko stane zcela závislým. Dokonce s ním začne prostřednictvím tabletu komunikovat samotný Steve Mobbs (ne, vážně to není překlep). Asi si dokážete představit, jaké neštěstí to pro Homera bude, když se jeho MyPad pokazí…  Ale i v tak beznadějné situaci vysvitne záblesk naděje. Ned Flanders na své zahradě objevil zázračný strom.

Úterý – Simpsonovi XXIV (7)
Seznamte se, Emily, Terence a jejich syn T-Rex jsou „cool rodina“ z Portlandu, která se právě přestěhovala do Springfieldu. Zatímco Marge je k novým sousedům poněkud skeptická hlavně kvůli jejich poněkud extrémním výchovným metodám, Homer je z nich nadšený natolik, že se rozhodne být stejný jako oni. Jako obvykle se mu to však zcela vymkne kontrole. Ve vedlejší dějové linii si hlavní roli střihne pan Burns při pokusu o získání alternativního zdroje elektrické energie.

Středa – Simpsonovi XXIV (8)
Homer se stane závislým na internetové hře Villageville a kvůli své nepozornosti při hraní ztratí Spasitele. Děda Simpson, který musí vinou požáru v domově důchodců na čas bydlet u Simpsonových, si při té příležitosti vzpomene, že to není první pes, který se Homerovi ztratil. Tentokrát za to však mohl pan Burns.

Čtvrtek – Simpsonovi XIIV (9)
Homer nabude nezlomného podezření, že lidskou civilizaci čeká v nejbližší době zánik. Přidá se proto k organizaci tzv. prepperů, tedy hnutí, které se snaží připravit právě na katastrofy typu pád ekonomiky, invaze mimozemšťanů nebo definitivní konec světa.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *