Premiérové epizody týdne #2

Premiérové epizody týdne #2
Ohodnoťte článek

Prázdniny ve znamení Simpsonových pokračují! Stejně jako minulý týden, i tento se můžete těšit na nálož čtyř epizod premiérové 24. sezóny. Co si pro nás scénáristé přichystali tentokrát?

Pondělí – Simpsonovi XXIV (10)
Zvýšení ceny elektrické energie zapříčiní, že nad základními školami ve Springfieldu se začnou stahovat mračna. Přežít mohou jen ty nejsilnější, a tak bude rozhodnuto, že se všechny springfieldské školy podrobí testování. Ten institut, který vykáže nejhorší výsledky, pak bude zavřen. Není přitom žádnou novinkou, že právě škola, kterou navštěvují Bart a Líza, nepatří k těm nejlepším. Trochu překvapivě však její osud bude viset na znalostech Barta Simpsona.

Úterý – Simpsonovi XXIV (11)
Simpsonovi jako zázrakem vyváznou živí z řadění tornáda, ovšem tahle dramatická událost jim změní život. Marge s Homerem si uvědomí, že tady pro své děti nebudou navždycky, a tak se rozhodnou ustanovit dětem poručníky pro případ, že by se jim něco stalo. Homer se nejprve obrátí na svého nevlastního bratra Herba, ale Bart s Lízou mají o svých poručnících jiné představy – oblíbí si totiž mladý pár Meva a Portii.

Středa – Simpsonovi XXIV (12)
Bart začne přemítat o svém vztahu s Kletusovou dcerou Mary Spucklerovou, která se vrací do Springfieldu. Bohužel se jí však dostatečně nevěnuje, takže jejich románek skončí rozchodem. Podobný problém musí řešit i Homer, když ho Marge pošle spát do psí boudy a odmítne s ním dál žít. Oba Simpsonovi se tak budou muset hodně snažit, aby si to urovnali se svými polovičkami.

Čtvrtek  – Simpsonovi XXIV (13)
Bart s Milhousem zkouší, jaké to je být dospělým. Milhouse skončí se stejným účesem, jako má jeho nemožný otec Kirk, a tak se s chlapce stane – alespoň na oko – muž středního věku. Vedle toho musí Marge bojovat o svou dceru, jejím protivníkem přitom není nikdo menší, než samotná televize.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *