Premiérové epizody týdne #3

Premiérové epizody týdne #3
Ohodnoťte článek

Přichází nový týden a s ním také čtyři nové epizody premiérové řady Simpsonových!

Pondělí – Simpsonovi XXIV (14)
Děda Simpson se občas může jevit jako nudný. Jaké to potom bude překvapení, když Simpsonovi zjistí, že to kdysi byl jeden z nejznámějších springfieldských zápasníků s přezdívkou Gorgeous Godfrey. Pod nátlakem Montgomeryho Burnse se Abe po letech vydá zpátky do ringu, ba co víc, k zápasení přivede také Barta, který je nadšený dědovým zákeřným stylem zápasu.

Úterý – Simpsonovi XXIV (15)
Protože Lízina učitelka slečna Hooverová trpí depresemi, je nahrazena novou suplentkou. Ta si ovšem příliš nesedne s Lízou, ze které se následně – k její hrůze – stává dvojkařkou a nejen to – dokonce je za trest po škole s těmi největšími sígry.  Oproti tomu třídní ňouma Ralph je rázem jedním z nejlepších žáků ve třídě. Nechá si tohle Líza líbit?

Středa – Simpsonovi XXIV (16)
Ve Springfieldu se objeví nový superhrdina. A není jím nikdo jiný, než Montgomery Burns. Aby těch překvapení nebylo málo, tak vězte, že to bude právě on, kdo bude pomáhat Bartovi z průšvihu. Na Velikonoční pondělí totiž někdo školnímu orchestru schoval do trumpet zkažená vejce a podezření padne právě na Barta. Vedle Ovocného Batmana však svou ruku k dílu přiloží také Líza, z níž se stane Bartova obhájkyně.

Čtvrtek – Simpsonovi XXIV (17)
To, že Homer občas pořádně hne Marge žlučí, už asi nikoho nepřekvapí. Nicméně tentokrát opravdu překročí pomyslnou hranici, když se na společné večeři začne chovat sobecky a nadmíru nevhodně. Inu, co se dá dělat, Homer si bude muset opět vybojovat Margino srdce – stejně jako před lety…

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *