Premiérové Simpsonovi vidělo skoro 8 milionů diváků

Premiérové Simpsonovi vidělo skoro 8 milionů diváků
Ohodnoťte článek

První díl 24. série seriálu Simpsonovi přilákal k televizním obrazovkám 7,97 milionů diváků. Pokud to srovnáme s předchozími lety, kdy si televizi zapnulo 8,08 milionů lidí vloni a 7,76 milionů předloni, jde o velmi solidní číslo. Pro srovnání: největší konkurent Simpsonových, Griffinovi, v nedělní premiéře vykázali sledovanost něco málo přes šest a půl milionu. V celkové statistice večera pak naše oblíbená rodinka obsadila pěkné čtvrté místo za NBC’s Football, ABC’s Once Upon A Time a CBS’s Amazing Race.

Je však otázkou, jestli tak vysoká sledovanost seriálu vydrží. Předchozí třiadvacátá sezóna totiž také začala velmi slibně, ale postupem času své diváky ztrácela, což dospělo až k několika nelichotivým rekordům nejméně sledovaného dílu. Dost může napovědět už tato neděle, kdy FOX odvysílá další premiérový díl – tentokrát půjde o čarodějnický speciál. Chcete o něm vědět víc? Počkejte si, zítra vám přineseme obsáhlou novinku.;o)

P. S. : Pokud jste příznivci gaučových scén na začátku každé epizodu, nezapomeňte se zúčastnit Couch Gag Contest. O co jde? Navrhněte gaučovou scénku (délka je sto a méně slov) a pošlete ji tvůrcům. Ta nejlepší se potom skutečně objeví na televizních obrazovkách.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *