Prima: Barta ze Simpsonových nemusí dabovat Martin Dejdar

Prima: Barta ze Simpsonových nemusí dabovat Martin Dejdar
Ohodnoťte článek

(zdroj: Digizone.cz) Přechod kultovního amerického animovaného seriálu Simpsonovi z České televize na Primu se nemusí obejít bez komplikací. Podle deníku Aha! se totiž vyskytly komplikace při vyjednávání s českými dabéry populárních žlutých postaviček. Zejména MARTIN DEJDAR, který dabuje rošťáka Barta, má podle zdroje z televize Prima rozdílné názory na honorář než vedení televize.

„V jeho případě probíhají intenzivní jednání. Hlavním problémem jsou finanční požadavky. Snad se nakonec umoudří, a kdyby ne, budeme konec muset najít náhradní řešení,“ cituje Aha zdroj z Primy, který si nepřál být jmenován. Další dabér, herec JIŘÍ LÁBUS, který dabuje postavu Marge, se prý s Primou bez problémů dohodne. Listu však sdělil, že se na něj televize zatím neobrátila.

Simpsonovi by měli přejít z ČT na Primu v červnu příštího roku, od svého 21. ročníku. Prima už dříve zakoupila animovaný seriál Futurama od stejného kreslíře, který vysílá na svém druhém programu Prima Cool. Zda se Simpsonovi objeví na hlavním Primě, nebo na Primě Cool, zatím není známo.

Článek vydán: 2009-09-20 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *