První informace o exkluzivní české předpremiéře

První informace o exkluzivní české předpremiéře
Ohodnoťte článek

Je to potvrzeno! Jediná československá předpremiéra snímku Simpsonovi ve filmu se uskuteční v Uherském Hradišti v rámci LFŠ o půlnoci z 25. na 26. 7. 2007! Čeká vás megashow, která dosud v ČR nemá obdoby! Nejen, že budete jedním z prvních, kteří film uvidí dříve než zbytek světa, ale při čekání na půlnoc vás čeká i zajímavý program. Účast přislíbili známí čeští dabéři, kteří propůjčují hlas postavám ze Simpsonů.
Celá show se uskuteční na zimním stadionu, který má kapacitu opravdu velkou, proto příliš nehrozí, že byste se dovnitř nedostali. Cena této akce ještě nebyla pevně stanovena, přesto nečekejte víc, než kolik vás bude stát lístek do kina. A to se vyplatí, ne? 😉 Nemáte po promítání kde přespat? Kašlete na spaní! Až do rána vám budeme servírovat nové i starší epizody Simpsonů, takže se nudit určite nebudete! A pak hurá domů! 😉 Očekávejte více informací!
Tak co, zúčastníte se? Dejte vědět do komentářů! (BTW: ještě bych rád všechny koumáky upozornil, že akce je dobrovolná, čili tím, že „určitě nedorazíte!!!!!“ moc nezamachrujete. 🙂 )

Článek vydán: 2007-05-29 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *