První ohlasy na 23. sérii

První ohlasy na 23. sérii
Ohodnoťte článek

První díl 23. řady seriálu Simpsonovi, který měl premiéru v USA tuto neděli, měl sledovanost dosahující k 7, 91 miliónům lidí. V porovnání s 22. řadou a jejím prvním dílem, tak sledovanost stoupla bezmála o 150 tisíc diváků. Simpsonovi tak předstihli všechny ostatní kreslené televizní pořady, jako jsou Griffinovi (7.62 milionů diváků), Cleveland Show (6.02 miliónů diváků) a American Dad (5.72 miliónů diváků).

Co se týče samotného hodnocení prvního dílu, kritikové mají rozdílné názory. Například časopis TV Guide byl s epizodou spokojen, líbila se mu především grafická stránka, respektive animace, jejichž kvalita díky tamnímu týmu a modernímu technickému zázemí ve studiích v Koreji neustále stoupá. Také zápletka s Kieferem Sutherlandem byla podle TV Guidu velmi povedená a chytře vymyšlená. Blogger Umika Pidaparthy se vyjádřil o epizodě velmi pozitivně, mnohokrát se u prvního dílu zasmál, jenom mu bylo líto, že nebyla zápletka o kuchařském snu Marge více rozvedená.

A samozřejmě, že se našly i negativní reakce. Například Kyle Lemmon z časopisu 'Under the Radar' udělil epizodě tři hvězdičky z deseti a dodal, že je epizoda typickou ukázkou nízké kvality novějších řad.

Jaký máte názor vy? Zasmáli jste se při sledování prvního dílu? Líbilo se vám, jak to nakonec dopadlo s Nedem Flandersem a Ednou Krappabelovou (SPOILER! : Jsou spolu!) ? Napište nám vaše reakce do komentářů.

Článek vydán: 2011-09-28 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *