Raketka odstartovala soutěž o 10 herních konzolí

Raketka odstartovala soutěž o 10 herních konzolí
Ohodnoťte článek

Co tě nezabije, to tě posílí. A krádež maskota, který zmizel z portálu Raketka.cz, je zároveň velkou příležitostí pro každého, kdo by chtěl vyhrát jednu z desítky konzolí. A že nejde o žádné druhořadé výrobky z tržnice, ale o celou sadu nejnovějších (nejen) Xboxů, to si můžete být jisti.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Každý den dostanete možnost získat indicie a důkazy, které vás při troše šikovnosti dovedou až k viníkovi hrozivé krádeže. Ačkoliv zápolení propuklo už na svatého Valentýna, nemusíte se vůbec bát – každý má šanci vyhrát bez ohledu na to, kdy se do vyšetřování pustí. Začít svou cestu za konzolemi a vyřešením zapeklitého případu můžete rovnou zde: http://raketka.cz/velka-detektivni-soutez.

Při plnění nelehkých, ale zábavných úkolů si vyzkoušíte celou řadu různých her a žánrů. Rozhodně ale soutěž nedokáže postihnout vše, co se na Raketce děje a nachází. Spoustu legrace si ale užijete i jen tak, třeba s haldou flashovek podle seriálů Matta Groeninga, viz naše oblíbené Futurama onlinovky.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *