Simpsonovi a 20. série

Simpsonovi a 20. série
Ohodnoťte článek

Al Jean, jeden z nejznámějších lidí motajících se kolem žluté rodinky nedávno v jednom rozhovoru potvrdil, že nadcházející Speciální čarodějnický díl IX. v 20. sérii bude obsahovat parodie na známé filmy, jako jsou Transformers nebo It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown. Především bude díl zaměřen na druhý zmíněný krátkometrážní film, kde samotného Charlieho Browna ztvární Bart, Linuse Milhouse a nakonec Líza jako Sally.

Transformers budou v tomhle ohledu poněkud méně ponurejší a zábavnější částí dílu; na Vánoce Bart dostane speciální dárek od obchodu s názvem „99 Cent Store“, který z něho udělá transformera. Jistě víte, že před filmem byl ještě docela rozsáhlý seriál se stejným názvem, ovšem bylo potvrzeno, že tato část čarodějnického dílu bude věnována jeho filmové adaptaci. Nakonec si ještě, ostatně jako vždy, připraví scénáristi a animátoři parodii na 28 dní poté v které by měl Krusty vypustit várku hamburgerů nakaženou nemocí šílených krav do Springfieldu; každý kdo takový hamburger sní, by se měl proměnit v hrůzostrašné zombie. Více se ale dozvíte až po odvysílání zmíněné epizody, jejíž přemiéra je plánována na 2. listopad 2008.

Do 20. série se také vlezou 2 nové dabérky, tedy v anglickém podání (českým si ještě nejsme jisti), a to Jodie Foster jako starší Maggie a jako další uslyšíme Anne Hathaway, která ztvární úplně novou postavu a znát jí můžete například z filmů Ďábel nosí pradu nebo Deník princezny

Trochu pozadu ještě popřejme dabérce Marge, Julii Kavner, vše nejlepší k jejím 58 narozeninám, aby se jí v budoucnu dařilo jako doteď.(děkuji za upozornění od Adolfa)

Článek vydán: 2008-09-13 19:10:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *