Simpsonovi čeká smrt

Simpsonovi čeká smrt
Ohodnoťte článek

Smrt oblíbené postavy v seriálu dokáže člověku pěkně pokazit den. Vlastně kolikrát i celý týden a měsíc. Čas od času se navíc úmrtí nevyhne ani animovaným seriálům, o čemž by mohli povídat například Maude Flandersová nebo Murphy Krvavá dáseň. Ostatně povídat by si určitě měli s kým. Tvůrci Simpsononových totiž před několika dny šokovali veřejnost prohlášením, že v pětadvacáté sezóně nechají některou z hlavních postav zemřít.

Bližší informace, natož jméno, se z nich ovšem novinářům ani fanouškům vypáčit nepodařilo. Víme jen to, že oním nešťastníkem bude někdo, jehož dabér má cenu Emmy. Problém je v tom, že Simpsonovi získali Emmy hned osmadvacetkrát, navíc spousta dabérů má na starosti více postav. Seznam potenciálních obětí nám to sice zkrátí, ovšem stále zde visí spousta otazníků.

Sázkové kanceláře už dokonce začaly vypisovat kurzy – momentálně má podle amerických fanoušků nejvíc na mále Abe Simpsons, jemuž propůjčil hlas Dan Castellaneta (mimo jiné dabuje ještě Homera nebo Krustyho) a Bartova učitelka Edna Krabappelová. V okruhu možných postav samozřejmě figurují také Marge, Homer, Bart a Líza, nicméně zabitím někoho z nich by si tvůrci podřezali větev sami pod sebou.

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *