Simpsonovi.cz s novým designem i obsahem

Simpsonovi.cz s novým designem i obsahem
Ohodnoťte článek

Jsme s vámi již 14. let – jsme nejdéle fungujícím webem v ČR, který vás neustále zásoboval novinkami ze světa rodiny Simpsonů. V poslední době jsme přitom dbali na to, aby se kvalita novinek, a obecně pak obsahuje zlepšila – a ačkoliv je brzo na nějaké závěry, lze zatím říci, že pravidelné aktualizace se nám daří, a dařit se jistě budou i nadále. Web před časem změnil svého majitele, který si zavdal s nelehkým úkolem nejen po stránce zlepšení kvality obsahu, ale i po stránce grafické. A tak se také stalo. Vytvořili jsme pro vás (snad) hezký, jednoduchý a svěží design, který zachová vše, nač jste dosud byli zvyklí, odebrali jsme některé protivné reklamy, a hlavně jsme Simpsonovi.cz ponechali v původním duchu. Zkrátka, našim cílem nebylo vytvořit ultra-revoluční design, ani jsme nechtěli přinést šokující novinky. Chtěli jsme jen ladnou modernizaci, snad se nám tedy podařila :-).

Zároveň bychom chtěli upozornit na jedno – v současné době zpracováváme nové články a aktualizujeme ty původní v levém menu, k tomu jsme změnili jejich uspořádání, a proto prosím omluvte, pokud narazíte na články, které dosud nejsou doplněny nebo aktualizovány.

To platí i o sekci obchodu, protože jej v současné době také doplňujeme o nové věci, i zde tedy prosíme o trpělivost. Aktualizace takového webu je nesmírně náročná a v požadovaných termínech jsme vše nestačili zvládnout.

Mezitím chceme poprosit, že pokud narazíte na nějaký bug, informujte nás prosím buďto v diskuzi pod tímto článkem, a nebo na e-mail davmarak(zavináč)gmail.com.

Tým Simpsonovi.cz

POZOR: Pokud se vám zobrazuje stále starý design webu, stiskněte zároveň klávesu „ctrl“ a „F5“.

Článek vydán: 2011-09-10 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *