Simpsonovi oslavili narozeniny!

Simpsonovi oslavili narozeniny!
Ohodnoťte článek

Císař Karel VI. vydal Pragmatickou sankci, nacisté vypálili obec Ploština, bylo zahájeno povstání ve varšavském ghettu, narodil se Ferdinand I. Dobrotivý nebo Martin Havlát a naopak zemřeli George Gordon Byron či Charles Darwin. Nicméně 19. duben byste jakožto správní fanoušci Simpsonových měli mít spojený s úplně jinou událostí, než jsou ty výše zmíněné. Před 25 lety, 19. dubna roku 1987, se totiž na televizních obrazovkách Simpsonovi objevili vůbec poprvé! Zatímco tehdy to bylo ještě v rámci Tracey Ullman Show, dnes má tato ztřeštěná rodinka svůj vlastní pořad a znají ji miliony lidí po celém světě.

Za to čtvrt století, co s námi Simpsonovi jsou, se představili už v pěti stech čtyřech epizodách, schválně, uhodnete, koho jste na obrazovce viděli nejčastěji? Ano, samozřejmě jsou to Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie – ti se objevili zatím ve všech epizodách. Hned na druhém místě je Ned Flanders, jenž má na svém kontě jen o jeden jediný díl méně. Následuje šerif Wiggum (489), Milhouse Van Houten (425) a Agnes Skinnerová (377).

Simpsonovým a jejich tvůrcům přejeme k narozeninám to nejlepší a minimálně dalších čtvrt století neutuchající kreativity a vtipů!

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *