Simpsonovi v online hrách

Simpsonovi v online hrách
Ohodnoťte článek

Simpsonovi si oblíbili nejen fanoušci známého seriálu, ale také tvůrci online her, kteří nás pravidelně zásobují povedenými flashovkami. Zahrajte si ty nejlepší simpsonovské kousky z HryDnes.cz, portálu plného skvělých flashovek.
 

Simpsons maker

Postavy ze Simpsonových jsou tak charakteristické a…žluté, že si je s ničím nespletete. Díky Simpsons Makeru si snadno vytvoříte originální postavičku, kterou byste rovnou mohli šoupnout do seriálu, kde by působila naprosto přirozeně. Máte 7 voleb, kterými změníte vzhled charakteru, a jednu, s níž zasadíte postavičku do různých lokalit ze seriálu. Nesmíme zapomenout ani na „brandování“ obrázku libovolným textem a funkci uložení a tisku, abyste o svůj výtvor nepřišli.

Simpsons maker hrajte zde

Kick Ass Homer

Všichni víme, že s Homerem moc nehne ani dělová koule, ale pro potřeby hry Kick Ass Homer si dala gravitace trochu pohov a těžkotonážního Simpsona tak snadno dopravíte kilometry daleko a vysoko. Za odpálení Homera co nejdál dostáváte body, stejně jako za předměty, které tento notorický pojídač koblih sebere při svém letu. Za získané body/peníze si následně kupujete různé lepší odpalovací mechanismy (dojde i na to dělo!) a další pomůcky, s nimiž hlavu rodiny odpálíte zase o něco dál.

Kick Ass Homer hrajte zde

 

 

Simpsons Arcade

Trochu akčnější zábavy si užijete s klasickou střílečkou Simpsons Arcade. V roli Bárta musíte bojovat proti všem, větším i menším, padouchům. Což o to, takový Levák Bob si ránu do hlavy rozhodně zaslouží, stejně jako Pan Burns, ale Nelsona vám bude alespoň prvních pár vteřin třeba i líto. Když ho ale zastřelíte podesáté, všechny výčitky se rozplynou. Skvělá oddechovka.

Simpsons Arcade hrajte zde

 


 

Bart Simpson Jumping

Jestli jste museli v předchozí hře dobře mířit, tady to budete mít ještě mnohem těžší. K přeskakování z kamene na kámen totiž potřebujete i dobrý odhad, jelikož Bárta neovládáte přímo, ale pouze mu určujete úhel a sílu skoku. Když se třikrát netrefíte a spadnete do vody, nastává Game Over a vy musíte Bart Simpson Jumping začít znovu.

Bart Simpson Jumping hrajte zde

 

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *