Simpsonovi ve filmu konečně na DVD

Simpsonovi ve filmu konečně na DVD
Ohodnoťte článek

Tak jsme se konečně dočkali! Od 26. listopadu se videopůjčovny začaly plnit zcela vyvoněným materiálem ve formě Simpsonových ve filmu na DVD. Od zítřejšího dne bude možno film zakoupit v kamenných a internetových obchodech (například zde za perfektní cenu + dárek).
Stejně jako u filmu, i v tomto případě se tyto stránky staly jedním z mediálních partnerů. To jen abych se pochlubil a vám spadla čelist až na zem. 🙂 Stalo se? Fajn, pokračujeme.

Když jsme u těch DVD. V květnu jsem vás na těchto stránkách informoval o tom, že se ještě tento rok dočkáme vydání první série Simpsonů s českým dabingem na DVD. Inu, do konce roku zbývá pár dní a kde nic, tu nic. Je to tak, za vše údajně může mladík, který pirátsky natočil Simpsonovi ve filmu, a FOX, který právě kvůli tomu vydání odsouvá. Můžeme tomu věřit, můžeme o tom pochybovat. A to je vše, co s tím zmůžeme. 🙂

Soutěž o perfektní předměty, kterou jsem ve středu vyhlásil ku příležitosti vydání DVD Simpsonových ve filmu, samozřejmě stále probíhá a do 12.12. probíhat bude. V soutěžním emailu se již objevilo pár zajímavých kousků, ale stále jsem pravděpodobně nenarazil na nic, co by mě vysloveně šokovalo. Zkuste to právě vy! A už na Vánoce si budete moci posedávat v režisérské židličce Simpsonovi. 🙂

Rád bych ještě upozornil, že pokud jste tak ještě neučinili, je právě na čase zakoupit pro své kamarády a blízké plakát nebo placku s tématem Simpsonových (popř. úplně jiným tématem, výběr je opravdu úžasný). Pokud objednávku zašlete do konce tohoto týdne, máte jistotu, že k vám domů vše včas dorazí. Tak neváhejte a objednávejte zde.

Článek vydán: 2007-12-02 21:30:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *