Situace okolo “The Simpsons: Tapped Out“

Situace okolo “The Simpsons: Tapped Out“
Ohodnoťte článek

Před pár měsíci jsme vás na našem webu lákali na novou hru na iPody, iPhony a iPady, která nese název ''The Simpsons: Tapped Out''. Bohužel hra je momentálně nedostupná a tudíž ji mohou hrát pouze všichni, kteří si ji stáhli hned v prvních dnech po jejím uveřejnění. Proč to? Kdy bude hra znovu v App Store? Bude hra na Android?


Bohužel obrovský nával nových hráčů vývojáře hry zaskočil naprosto nepřipravené a vůbec nezvládali hru udržet funkční a neustále se vypínala. Kvůli tomu se vývojáři rozhodli ke kontroverznímu kroku. Hru stáhli z App Storu a nechali jí přístupnou pouze již přihlášeným hráčům. Tím zamezili nárůstu nových hráčů a mohli se pokusit zesílit server na kterém se hra hraje. Bohužel tato situace už dlouho přetrvává a server je i nadálé dost nestabilní (Situace se na druhou stranu velmi zlepšila ve srovnání se začátkem uvedení do App Storu…). Vývojáři na své facebookové stránce občas informují o tom, že mají plné ruce práce a pokoušejí se hru dostat zpět do oblasti stabilnosti. Bohužel nedokáží s přesností říct, kdy bude hra zpět v App Storu, ale může to být někdy ne konci léta, nebo na podzim. 


Kdy bude hra na Androidu? Náš skromný odhad je příští rok, protože napřed se musí hra pořádně zprovoznit pouze na iOS a tudíž by byl vývoj na Android takřka nelogický, vše musí jít pěkně popořadě. Ale vývoj na platformu Android je potvrzený, tudíž se všichni s androidím telefonem nemusíte bát! 🙂 Hry se jednou dočkáte, protože EA na ní určitě pracuje. Bohužel to doopravdy hned tak nebude… Trpělivost růže přináší! 🙂

Článek vydán: 2012-07-18 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *