Sledovanost 25×07 a informace 25×08

Sledovanost 25×07 a informace 25×08
Ohodnoťte článek

Jistě jste si všimli, že jsme drobně zameškali pravidelné podávání informací v minulém týdnu. Naše výmluvy vás jistě nezajímají a tak pro vás máme místo toho dvojtou dávku informací, tentokrát to bude sledovanost + spoilery v jedné novince. Sledovanost se bude týkat dílu 25×07 a info bude o zápletce dílu 25×08, který měl premiéru v noci z neděle na dnešek.

Sledovanost epizody 25×07 byla velmi slušná, na díl se totiž dívalo 6,85 milionů diváků, což bohatě stačilo na porážku Family Guye, který sledovalo ,,pouze" 5,36 milionů diváků. Vedeme už 6:1, což není zrovna špatné skóre, ale i nadále potřebujeme vyhrávat!

A teď už přímo k zápletce nejnovější epizody. Díl s názvem ,,White Christmas Blues" je vánoční epizodou, kde se bude hlavní děj točit okolo celé rodinky Simpsonových. Ve Springfieldu se odehraje drobná jaderná reakce, které způsobí nadměrné padání sněhu, tudíž se město promění na velkou turistickou atrakci. Simpsonovi se pokusí na událost reagovat tím, že ze svého domu vyrobí zábavný penzion, kde se snaží pobavít své hosty. Jak to vše dopadne, se musíme nechat překvapit. 

Článek vydán: 2013-12-15 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *