Sledovanost Simpsonovi 23×19 a info o 23×20

Sledovanost Simpsonovi 23×19 a info o 23×20
Ohodnoťte článek

Epizoda z minulé neděle s názvem ‘A tottaly fun thing Bart will never do again‘, dosáhla sledovanosti 4,99 milionů diváků. Toto číslo není tragické (na úplně nejméně sledovanou epizodu má náskok 660 tisíc diváků), ale ani tohle není zrovna nejveselejší číslo. V celkovém hodnocení se nachází na pátém nejhorším místě, takže nám nezbývá než doufat, že u příští epizody půjdou čísla nahoru. 🙂
 

Family Guy, alias Griffinovi nás tentokrát dokázali porazit. Jejich nový díl sledovalo 5,56 milionů diváků. Na druhou stranu, Simpsonovi dokázali porazit všechny ostatní animované seriály, které na Foxu běží.
 

Další epizoda bude v USA odvysílaná dnes a zde je pro vás krátká ochutnávka z toho, co se v ní bude dít! Její název zní ‘The Spy Who Learned Me‘!
 


 

Homer s Marge si spolu vyrazí do společnosti a pro tuto příležitost si vybrali film ‘Date night‘ (Rande). Film je o bojovníkovi se zločinem Stradivariusem Cainem (hlas mu zapůjčil Bryan Cranston) a Homer při promítání neustále kritizuje vše, co se děje na plátně. Toto Marge velmi rozčílí a uráží se. Homer se později zraní a je po dobu šestí týdnů na zdravotní dovolené z jaderné elektrárny. Místo toho, aby odpočíval, se rozhodne, že se stane lepším manželem. Pomoc mu k tomu má někdo, kdo si o sobě myslí, že je oním slavným Stradivariusem Cainem, kterého Homer tolik kritizoval. Mimo hlavní zápletku, uvidíme Bartův boj s Nelsonem, který mu neustále krade peníze, ovšem Bart tomu konečně zatne tipec!
 

To je pro dnešek vše, Simpsonovi.cz vám přejí hezký večer! 🙂

Článek vydán: 2012-05-05 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *