Soutež o předplatné komiksu Bart Simpson!

Soutež o předplatné komiksu Bart Simpson!
Ohodnoťte článek

Přemýšleli jsme, jak se vám odvdvěčit za vaší přízeň, které si moc ceníme a chtěli jsme vám nabídnout něco doopravdy skvělého jako odměnu. Společně s nakladatelství Crew jsme tedy uspořádali soutěž o předplatné jejich nového komiksového měsíčníku ,,Bart Simpson"! 

Aby to nebylo jednotvárné a aby mohlo vyhrát víc osob, druhá a třetí cena bude komiksová knížka se Simpsonovými, které vydává také Crew!

Jak vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Kolik Simpsons komiksů vydalo a prodává nakladaleství Crew, včetně dotisků? (Pozor, NEPOČÍTÁME nový komiks s Bartem).

a) 14

b) 16

c) 18

Nápovědu hledejte přímo na stránkách Crew. Odpovědi zasílejte na naší emailovou adresu zelinger(zavináč)trololol.cz A kdo vyhraje? Ten, kdo zodpoví výše zmíněnou otázku, a pošle její odpověď s pořadím 88, 111 nebo 222. V momentě přijetí e-mailu s číslovkou 22 soutěž končí – budeme vás o tom informovat. Výherci tedy budou celkem tři. Pokud bude ve vybraném emailu s požadovanou číslovkou špatná odpověď, automaticky vybereme email předchozí (například 87, 110, 221) se správnou odpovědí.

Článek vydán: 2013-10-11 08:52:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *