Speciální čarodějnický díl XXIII – již dnes!

Speciální čarodějnický díl XXIII – již dnes!
Ohodnoťte článek

Už dneska bude na Foxu odvysílaná oblíbená Halloweenská epizoda. Proč už dnes? V Americe se totiž bude vysílat v době Halloweenu Baseball a Simpsonovi se museli posunout na dřívější datum. Co se bude v díle všechno dít? Máme pro vás podrobné informace, pár obrázků a dokonce i video!

Úvodní znělka nám ukáže Homera a Marge, jak jsou svědky vytvoření Máyského kalendáře.
1) ,,The Greatest Story Ever Told'' (Nejvíc děravý příběh) bude o černé díře, která se objeví ve Springfieldu a začne terorizovat město. Podívejte se na videoukázku z této části.


2) ,,UnNormal Activity'' (Nenormální aktivita) bude parodie na slavný horror ,,Paranormal activity''. Simpsonovi dají do celého domu kamery, aby přišli na to, co se děje v noci za zvláštní věci. Marge přijde na to, že za všechno může ona, protože jako malá se paktovala s ďáblem.

3) ,,Bart and Homer's excellent adventures'' (Bartovo a Homerovo úžasné dobrodružství) bude o tom, jak Bart cestuje zpátky časem do rok 1974, aby si mohl koupit raritní komiks za jeho originální cenu. Přitom ale nešťastnou náhodou dokáže, že se Marge nedá dohromady Homerem, ale skončí s Artie Ziffem!

Článek vydán: 2012-10-06 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *