Vánoce se blíží…

Vánoce se blíží…
Ohodnoťte článek

Více než 13.000 přehrání vypovídá o tom, že jste si online streaming nových epizod Simpsonů, které na tomto webu objevíte vždy do dvou dnů od vysílání v Americe s českými titulky, oblíbili. Svědčí o tom i nadšené maily, které mi posíláte a které mě usvědčují v tom, že má smysl v tom pokračovat. Jistě jste si všimli ankety, která zde na webu pár dní visí – chtěl jsem zjistit, jaké další série online by vás zajímaly. Výsledek je jednoznačný – více než 80% z vás by zde rádo vidělo 20. nebo 21. sérii. Je před Vánoci, a tak jsem zde pro vás nachystal první dárek – 20. série s CZ dabingem! Začínáme první epizodou – Sexy koláčky a hlupák v nesnázích. Díly pro vás bude uploadovat Mikuláš Veselý každý týden, doporučuji tedy sekci 20. série bedlivě sledovat! 🙂

Vánoce se blíží a vy stále nevíte, jakým dárkem potěšit své známé? Doporučuji navštívit všechny podsekce kategorie E-shop v levém sloupci! Máte posledních pár dnů na nákup Simpsons předmětů on-line a z pohodlí domova! Hitem jsou trička a mikiny s motivem Simpsonů, ale i takové komixy nebo DVD jistě udělají vašim známým radost! Neváhejte a nakupujte!

Televize Prima udělá o letošních vánočních svátcích radost všem Simpsonofilům – 26.12. na TV Prima od osmi hodin poběží Simpsonovi ve filmu – premiéra na českých televizích (když nepočítáme HBO ;). Těšíte se? Kolikrát jste film již viděli? Vyjádřete se v komentářích.

Článek vydán: 2010-11-21 23:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *