Video z dabingu, další soutěž a předpremiéra

Video z dabingu, další soutěž a předpremiéra
Ohodnoťte článek

Jak jsem jsem již zmínil v poslední novince, nedávno jsem se zúčastnil dabování 17. řady Simpsonů na Kavčích horách. Právě byl ve studiu Martin Velda, jehož hlas slyšíte zaručeně v každé epizodě – namlouvá totiž úvodní hlášku („Česká televize uvádí …“), zároveň jmenuje výčet lidí, kteří se podíleli na výrobě daného dílu („V českém znění účinkovali…“) a někdy také přeloží anglické texty, kterým nemusíte rozumět. Určitě doporučuji video zkouknout, už jen abyste věděli, kdo pro vás hrůzostrašně připravil Speciální čarodějnický díl. 🙂 Video najdete zde.

Pokud jste poslouchači rádia Evropa 2, i vy budete mít šanci získat nějaké předměty týkající se filmu. Stačí se od 30. července dovolat po výzvě moderátora do studia jako třetí. Více informací najdete zde.

Přesně za týden, tedy 25. července 2007, ve 23:15 hod. odstartuje v Uherském Hradišti na Kolejním nádvoří největší česká Simpsonovská akce tohoto roku! Kromě zajímavé show s tvůrci české verze proběhne první veřejná projekce filmu Simpsonovi ve filmu. Svou účast na show příslibili: Martin Dejdar (Bart), Jiří Lábus (Marge), Helena Štáchová (Líza), Zdeněk Štěpán (režie českého znění, Patty), Josef Carda (Lenny), Stanislav Lehký (Krusty, komixák) a Ivo Novák (Cletus). Těším se na vás!

Článek vydán: 2007-07-17 22:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *