Vychází nový komiksový měsíčník Bart Simpson

Vychází nový komiksový měsíčník Bart Simpson
Ohodnoťte článek

Již tuto neděli americká televizní stanice FOX odvysílá premiérovou první epizodu Simpsonových – bližší informace o ní jsme vám přinesli v minulé novince -, to ovšem není jediný důvod k radosti všech fanoušků seriálu.

Právě v těchto dnech se na pulty řítí zbrusu nový komiksový měsíčník Bart Simpson! Tohoto projektu se zhostilo komiksové nakladatelství Crew, které už má ve svém portfoliu komiksové knížky SImpsonových vycházející dvakrát ročně a také čarodějnický speciál, jenž vychází jednou do roka, a to na podzim. Vedle Německa, Francie, Nového Zélandu nebo třeba Mexiku se tak Česká republika stane další zemi, kde bude Bart Simpson k dostání a shodou okolností to bude také jeho úplná premiéra v některém ze státu východní Evropy.

Časopis je zaměřený spíše na mladší čtenáře, nicméně nejspíš nebude výjimkou, když se s ním setkáte i na sousedově lavici při přednášce na vysoké škole. Na 34 barevných stranách najdete hned několik uzavřených příběhů, přičemž se jedná o příběhy zcela originální, nikoli o přepisy těch televizních.

V prvním čísle se bude muset Bart vypořádat s mimozemštani, kteří se jej pokusí sníst, přibere pár desítek kilo a aby toho nebylo málo, tak se také zamiluje. V některém z příštích vydání se můžete těšit třeba na Barta v podobě superhrdiny Bartmana či výlet na Divoký západ.

Podle nakladatelství Crew vyšlo první číslo v rekordně vysokém nákladu, aby se dostalo opravdu na každého fanouška. Pokud tedy máte rádi komiksy a Simpsonovi, chystejte 39 korun a hurá do trafiky!

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *