Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže
Ohodnoťte článek

Tak, neděle je za námi, a tím pádem za sebou máme i jedinou československou soutěž o vychytané propagační materiály k filmu Simpsonovi ve filmu. Zadání pro většinu z vás nebylo podle vašich ohlasů příliš snadné, přesto se v mé emailové schránce za 2 týdny objevilo úžasných 78 příspěvků. Někteří z vás si nesprávně přečetli zadání, jiní se snažili maximálně 5 minut, ale našli se i tací, kteří si se zadáním vyhráli a bylo vidět, že je to i baví. Těm bych chtěl poděkovat nejvíce. Bohužel jsem pravidla stanovil přísná, proto pokud se nenajdete v seznamu vylosovaných výherců, nezoufejte. Podobná soutěž se jistě bude v nejbližší době opakovat.

Přejděme tedy k vítězům. Nejlepší a nejoriginálnější příspěvek dle mého názoru zaslal Aleš Pátek, který společně se svou sestrou Annou natočil „Takový Obyčejný Den“ u Pátků. 🙂 Video mě potěšilo, pobavilo, tak trochu i dojalo… :), proto si jednoznačně zaslouží první cenu. Zasílám kšiltovku + stressball za snahu! Díky vám!

Ostaní výherce jsem pod dohledem státního notáře vylosoval, zde je seznam jmen spolu s výhrami, které si vybrali:

Martin Kratochvíl, Plzeň – Popcornovač
Jan Poledňák, Rychnov n. Kněžnou – Dětské triko
Petra Tobiášková, Praha – Dětské triko
Jana Kozlová, Brno – Dospělé triko
Robert Poláček, Ústí nad Labem – Stressball
Patrik Moravec, Bohumín – Stressball
Eva Uchytilová, Praha – Čepice
Ján Ometák, Trenčín – Čepice
Pavlína Viková, Česká Skalice – Hodinky

Jistě vás zajímají i výsledné práce, které mi do mailu přišly. Vzhledem k tomu, že mi žádný ze soutěžících nedal vyslovený souhlas k uveřejnění své prace na webu, můžete snad jen doufat, že se všichni svými výtvory pochlubí na Diskuzním fóru, kde už je pro tyto účely vytvořená samotná sekce.
Inu, to byla soutěž. Díky všem!

Doporučuji bedlivě znovu prostudovat poslední novinku, která se týkala předpremiéry Simpsonů v Uherském Hradišti. Najdete v ní nové a pravděpodobně už zcela správné informace ohledně objednání lístků. Otázky ohledně samotné produkce prosím směrujte na pořadatele LFŠ. Já mám na starost pouze program samotný, místo konání a všechny ostatní záležitosti jdou mimo mě. Díky za pochopení!

Článek vydán: 2007-07-09 14:00:00

Další články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *